• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34878

  سخنگوی جبهه پیروان تاکید کرد: اگر نظر روحانیت جلب شود ممکن است طی فرآیندی ۵ نفر ائتلاف اکثریت اصولگرایان به ۸ یا ۹ نفر افزایش یابند تا از این طریق تصمیم‌گیری برای اصولگرایان راحت‌تر شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، به سید کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اولین جلسه شورای مرکزی این جبهه با حضور باهنر و متکی به عنوان کاندیداهای انتخابات یازدهم اظهار داشت: آنها در این جلسه که پنجشنبه گذشته برگزار شد گزارشی از ائتلاف اکثریت اصولگرایان ارائه دادند.

  سجادی ادامه داد: اعضای این ائتلاف تاکید دارند که در این ائتلاف برای ورود کسانی که ویژگی کاندیدا شدن داشته باشند و در عین حال اصولگرا محسوب شوند، باز است از این رو احتمال افزایش ائتلاف اکثریت از میان کاندیداهای مطرح وجود دارد به ویژه اینکه اگر جامعه روحانیت و جامعه مدرسین بخواهند اقداماتی را انجام دهند ممکن است افراد دیگری نیز به این ائتلاف بپیوندند.

  سخنگوی جبهه پیروان تاکید کرد: اگر نظر روحانیت جلب شود ممکن است طی فرآیندی این ۵ نفر به ۸ یا ۹ نفر افزایش یابند تا از این طریق تصمیم گیری برای اصولگرایان راحت تر شود.

  وی با اشاره به اینکه این ائتلاف تاکنون دیداری با ائتلاف پیشرفت نداشته است گفت: ما مشغول برنامه ریزی به منظور برگزاری گردهمایی و همایش های انتخاباتی هستیم و ممکن است ائتلاف ۵ نفره نیز گنگره ای برگزار کند.

  اصولگرایان انتخابات جامعه جبهه پیروان خط امام افزایش احتمال ائتلاف جبهه روحانیت اکثریت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها