• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34858

  فرمانده جبهه داخلی رژیم صهیونیستی هشدار داد سامانه دفاع موشکی موسوم به «گنبد آهنین» برای حمایت از مناطق مسکونی و غیرنظامی در مقابل موشک های حزب الله کافی نیست.

  به گزارش پارس ، کیهان به نقل از قدس آیال آیزنبرگ: سامانه گنبد آهنین فقط تا حدودی می تواند از تاسیسات نظامی و مناطق راهبردی اسرائیل حمایت کند و از توانمندی لازم برای حفاظت مناطق مسکونی و غیرنظامی در مقابل موشک های مقاومت حزب الله برخوردار نیست.
  آیزنبرگ افزود: حزب الله پنج هزار موشک در اختیار دارد و تل آویو و حومه آن در جنگ آینده هدف بارانی از موشک های هولناک مقاومت قرار خواهد گرفت.
  وی گفت: من بر این باورم که حزب الله هر روز بیش از هزار موشک و گلوله به عمق مناطق مسکونی اسرائیل شلیک خواهد کرد.
  همچنین یک فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از افزایش توان نظامی حزب الله لبنان، تصریح کرد، موشکهای حزب الله لبنان زمین را در هر جنگ آینده زیر پای ارتش این رژیم به لرزه درخواهد آورد.
  ژنرال « کوبی باراک» فرمانده شعبه فن آوری و لجستیک ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی با بیان این مساله، تاکید کرد: هرگونه رویارویی با حزب الله لبنان، جنگ را به داخل سرزمینهای اشغالی منتقل خواهد داد.
  باراک در ادامه تاکید کرده که هرگونه جنگ با حزب الله در آینده، روزانه اسرائیل را با حداقل ۱۲۰۰ موشک مواجه خواهد ساخت.
  به گفته وی حزب الله در جنگ آینده به ابتکارات تازه ای برای کاهش قدرت حرکت و مانور دهی ارتش رژیم صهیونیستی دست خواهد زد.
  وی همچنین گفته است که روز اول جنگ شاهد حملات موشکی بسیار سنگین و دقیق از سوی حزب الله علیه مراکز حساس ارتش بویژه تجمعات نظامی، مراکز اورژانس، مراکز پشتیبانی و مراکز لجستیکی خواهد بود.

  جنگ حزب الله رژیم صهیونیستی زمین لبنان مناطق مقاومت موشک هارا دربرابرشلیک
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها