• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34750

  محمد مرسی رئیس جمهوری مصر در دیدار با مصری های مقیم سودان به مخالفان نظام سیاسی مصر هشدار داد در صورت لزوم مردم را به خلق انقلاب دوم در کشور فرا خواهد خواند.

  به گزارش پارس به نقل از واحد مرکزی خبر، محمد مرسی رئیس جمهوری مصر در دیدار با مصری های مقیم سودان به مخالفان نظام سیاسی مصر هشدار داد در صورت لزوم مردم را به خلق انقلاب دوم در کشور فرا خواهد خواند.
  در این دیدار که روز گذشته در یکی از هتل های خرطوم پایتخت سودان برگزار شد مرسی گفت: « برخی در پی ترسیم چهره زشتی از مصر هستند اما به کوری چشم بدخواهان هم مصر و هم مردم مصر در خیر و خوشی هستند و با تداوم این گونه مخالفت ها در صورت لزوم برای مقابله با آن مردم را به انقلاب دوم در کشور فرا می خوانم » .
  وی با بیان اینکه گروه هایی در مصر هدفشان بازگرداندن ارکان رژیم سابق به قدرت است، گفت: « محال است افرادی که در کشور فساد کردند بار دیگر بتوانند سرنوشت کشور را به دست بگیرند» .
  به گزارش پایگاه خبری المختصر، مرسی با بیان اینکه می پذیریم کشور از مشکلات اقتصادی رنج می برد، افزود: « با این حال بر این باوریم اگر همکاری دوستانمان با ما ادامه یابد طی شش ماه و حد اکثر طی ۹ ماه این مشکلات را پشت سر می گذاریم» .

   

  انقلاب پایتخت سودان محمد مرسی مشکلات مشکلات اقتصادی مصر کشور تهدید مرسی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها