• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34743

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری گفت: وزارت دفاع همانگونه که در سال‌های گذشته در عرصه‌های مختلف بویژه افزایش اقتدار ملی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران نقش‌آفرینی کرده است، حداکثر تلاش خود را برای نقش‌آفرینی در خلق حماسه‌های سیاسی و اقتصادی به عمل خواهد آورد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی طی سخنانی در جمع کارکنان وزارت دفاع، از افتتاح پروژه های مهم دفاعی بویژه در بخش های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲، از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق (ع) و همچنین برگزاری کنگره سه وزیر، فرمانده مهندسی جنگ و هزار شهید وزارت در ۱۹ اردیبهشت و برگزاری جشنواره جوان سرباز در اول خردادماه ۹۲ خبر داد.

  وی با بیان اینکه" در خلق حماسه های بزرگ، فداکاری، از خودگذشتگی، ایثار، همت بلند و گذشتن از منافع شخصی و فدا کردن آن در راه اهداف بزرگتر نهفته است" ، تاکید کرد: حماسه چیزی فراتر از یک اقدام و کار معمولی است و دستاورد آن یکی شدن و نو شدن است.

  وزیر دفاع افزود: در حماسه حرکت، جوشش، نشاط، نو شدن و جهش وجود دارد و مدیران، دانشمندان، متخصصان و کارکنان وزارت دفاع با این روحیه به استقبال سال ۹۲ رفته اند و قطعاً با چنین روحیه ای همراه با ملت حماسه آفرین ایران ان شاءالله تحقق بخش فرامین فرماندهی معظم کل قوا خواهند بود.

  وحیدی با اشاره به حوادث، وقایع و اقدامات صورت گرفته در سال گذشته نیز گفت: در سال ۹۱ با وجود افزایش توطئه ها، فشارها و تهدیدات دشمن، ملت ایران با صلابت و اقتدار تحت زعامت و فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی از این آزمون های بزرگ با موفقیت عبور کرد و ان شاءالله با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار و حضور حماسی مردم، جمهوری اسلامی ایران در پایان سال ۹۲ نیز در اوج سربلندی و اقتدار بار دیگر خواهد درخشید.

  وزیر دفاع در پایان با قدردانی و تشکر از تلاش مدیران و کارکنان وزارت دفاع، صنایع و مراکز وابسته به این وزارتخانه تاکید کرد: باید سال ۹۲ با خلق حماسه در عرصه صنعت دفاعی، زمینه ساز حماسه های بزرگ در عرصه سیاسی و اقتصادی باشیم.

  احمد وحیدی ایران پیام نوروزی جمهوری اسلامی ایران سیاسی و اقتصادی مقام معظم رهبری نیروهای مسلح وزارت دفاع وزارتخانه وزیر دفاع

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها