• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34690

  منابع مصری گزارش دادند که در درگیری بین مسلمانان و مسیحیان در شهر الخصوص مصر یک فرد مسلمان کشته شد.

  به گزارش پارس ؛ فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، بین مسلمانان و مسیحیان در شهر الخصوص درگیری رخ داد و طی آن در جریان تیراندازی بین دو طرف، یک فرد مسلمان کشته شد.

  یک منبع امنیتی در مرکز امنیتی القلیوبیه گفت که سرهنگ « محسن زکی» مامور مرکز پلیس الخصوص ابلاغیه ای از اهالی این شهر مبنی بر درگیری بین مسلمانان و مسیحیان در منطقه ارض الشرکة دریافت کرد که در نتیجه این درگیری و تبادل تیراندازی بین دو طرف یک فرد مسلمان کشته و چند نفر دیگر نیز زخمی شدند.

  در همین رابطه سرلشگر « محمود یسری» مدیر امنیت القلیوبیه گفت که دو کودک ۱۲ ساله مسلمان تصاویر « هیتلر» را بر روی دیوارهای یکی از مراکز دینی نقاشی کرده است که یکی از نمازگزاران در حین خروج از مسجد این دو کودک را مشاهده کرده و از آنها خواسته است که این نقاشی ها را پاک کنند زیرا علامت صلیب است در همین حال یکی از مسیحیان مداخله کرده و این نقاشی ها را محکوم کرده است و همین امر باعث مشاجره و در نهایت درگیری بین آنها شده است.

  وی تائید کرد که یک فرد مسلمان در این درگیری کشته و ۳ نفر دیگر زخمی شدند و همچنین چهار مسیحی دیگر نیز در این درگیری ها زخمی شدند و خانواده فرد مقتول سعی داشتند منزل مسیحی قاتل را به آتش بکشند که نیروهای دفاع شهری مانع این کار شدند.

  تیراندازی خانواده مسجد مسلمان مسلمانان مصر نقاشی کشته درگیری مسیحیان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها