• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34615

  صفرعلی براتلو به عنوان رییس ستاد انتخابات استان تهران در مسیر منتهی به برگزاری دو انتخابات سال جاری منصوب شد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، براتلو معاون سیاسی استاندار و سرپرست معاونت امنیتی - انتظامی استانداری تهران بوده است.

  * مقدمات کار و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در ۲۴ خرداد امسال فراهم است و حدود ۶۰ هزار شعبه اخذ رای در سراسرکشور کار رای گیری را انجام می دهند.

  * انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در همان تعداد شعب اخذ رای که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت الکترنیکی برگزار شد در همین دوره هم الکترونیکی خواهد بود.

  * تعرفه های انتخاباتی شوراهای شهر و روستا از۱۷فروردین به بعد توزیع می شود.

  * در استان های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان و در ۴ حوزه، انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

  داوطلبان نمایندگی انتخابات میان دوره ای چهارمین دوره مجلس خبرگان از روز پنج شنبه مورخ پانزدهم فروردین تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ

  بیست و یکم فروردین جمعاً به مدت هفت روز در ساعات اداری فرصت دارند به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه یا وزارت کشور مراجعه و با ارائه اصل شناسنامه عکس دار، چهارنسخه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و دوازده قطعه عکس ۴× ۶، ضمن تکمیل پرسشنامه اعلام داوطلبی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

  * برای رای گیری دو صندوق اخذ رای وجود دارد؛ یک صندوق برای آرای ریاست جمهوری و صندوق دیگر برای آرای شورای شهر و روستا پیش بینی شده است.

  * برای انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در حوزه هایی که برگزار می شود صندوق های جداگانه پیش بینی شده است.

  * ثبت نام از داوطلبان نمایندگی اولین میاندوره ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از امروز مورخ هفدهم فروردین تا پایان روز جمعه مورخ بیست و سوم فروردین جمعاً به مدت ۷ روز انجام خواهد شد و در چهار حوزه انتخابیه؛ دماوند و فیروزکوه/تنکابن، رامسر و عباس آباد/تویسرکان/ایلام، ایوان، شیروان چرداول، مهران و ملکشاهی برگزار می شود.

  داوطلبان می توانند به منظور اعلام داوطلبی خود در مهلت تعیین شده با همراه داشتن مدارک به ستاد انتخابات کشور، فرمانداری های مراکز حوزه های انتخابیه، سفارتخانه ها یا کنسولگری ها یا نمایندگی های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مراجعه و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند.

  * ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۲ نیز زمان آغاز ثبت نام از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود.

  استان تهران استان های آذربایجان غربی استانداری تهران انتخابات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر جمهوری اسلامی ایران ریاست جمهوری شوراهای شهر و روستا شورای شهر معاون سیاسی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها