• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34338

  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: آیت‌الله مصباح بحثی درباره مصداق و نامزد نهایی جبهه پایداری مطرح نکرد

  سیدمیرهاشم موسوی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در خصوص جلسه امروز اعضای شورای مرکزی این جبهه با آیت الله مصباح اظهار داشت: علامه مصباح با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در حرم رضوی به آسیب شناسی گروهها و جریانات سیاسی اشاره داشتند و ریشه آسیب ها و انحرافات سیاسی را در حب دنیا دانستند.

  موسوی با اشاره به تأکیدات آیت الله مصباح بر اخلاص در عمل افزود: آیت الله مصباح دلبستگی به پست و مقام و ثروت اندوزی را از عوامل انحراف دانست و در مقابل گفت در این مسیر کسانی پیروزند که در کارشان اخلاص داشته باشند.

  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ادامه داد: آیت الله مصباح همچنین با اشاره به بحث انتخابات عمل به وظیفه در انتخابات را یک تکلیف الهی دانست و تأکید کرد که نتیجه آن چیزی است که امر خدا در آن مقدر باشد و ما باید در راستای عمل به تکلیف و فرمایشات ولی امر مسلمین اقدام کنیم.

  وی تصریح کرد: از دیگر محورهایی که از سوی آیت الله مصباح مطرح شد شاخص های اصلح بود و بنابراین ایشان بر ارزش ها و اصول اساسی اسلام تأکید کردند و گفتند که این امر در انقلاب محور عمل بوده است.

  موسوی با بیان اینکه آیت الله مصباح بحثی درباره مصداق و نامزد نهایی جبهه پایداری مطرح نکرد، گفت: آیت الله مصباح همچنین ضمن تشکر از برنامه محوری جبهه پایداری توجه به واقعیت های جامعه در عرصه های مختلف را از اولویت ها برشمردند و گفتند که اداره امور باید طوری باشد که جریانات سیاسی از بلندپروازی پرهیز کنند.

  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در پایان خاطرنشان کرد: گزینه نهایی جبهه پایداری که براساس انتخاب اصلح خواهد بود به زودی معرفی خواهد شد.

  اعضای شورای انتخابات انقلاب ثروت جامعه جبهه پایداری حرم رضوی شاخص مقام معظم رهبری مصباح

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها