• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34245

  محمود احمدی نژاد، در جریان بازدید سرزده از ایستگاه شماره یک منطقه یک سازمان آتش نشانی تهران در پیامی خطاب به تمامی کارکنان سازمان های آتش نشانی کشور از زحمات آتش نشانان قدردانی کرد.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، دکتراحمدی نژاد روزسه شنبه همزمان با روز طبیعت، پس از بازدید سرزده از مرکز اطلاعات و ستاد فرماندهی کل اورژانس تهران، از ایستگاه شماره یک منطقه یک سازمان آتش نشانی تهران نیز بازدید کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، احمدی نژاد افزود: مردم با این اطمینان که شما در مواقع خطر و حادثه در کنار و پشتیبان آنان هستید در ایام نوروز به مسافرت می روند و این جانب از اینکه شما ایام سال نو را سر کار و مشغول خدمت رسانی بودید، صمیمانه از همه شما تقدیر و تشکر می کنم و برای شما و خانواده های شما آرزوی سلامت و موفقیت دارم.

  احمدی نژاد در پایان این پیام تبریک که از طریق سامانه ارتباطی سازمان آتش نشانی خطاب به تمامی نیروها و کارکنان این سازمان اعلام شد، سالی پرموفقیت و سربلندی را برای نیروهای این سازمان آرزو کرد.

  در جریان این بازدید مسوولان سازمان آتش نشانی گزارشی از اقدام های صورت گرفته در ایام نوروز و همچنین چهارشنبه آخر سال ارایه کردند.

  آتش نشانی احمدی نژاد ایام نوروز خانواده خدمت رسانی ریاست جمهوری سازمان آتش نشانی سال نو سلامت طبیعت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها