• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34244

  رییس جمهور به صورت سرزده از مرکز اطلاعات و ستاد فرماندهی کل اورژانس تهران و ایستگاه شماره یک آتش نشانی بازدید کرد.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، محمود احمدی نژاد رییس جمهور پیش از ظهر امروز (سه شنبه) به صورت سرزده از مرکز اطلاعات و ستاد فرماندهی کل اورژانس تهران و نیز ایستگاه شماره یک منطقه یک سازمان آتش نشانی تهران نیز بازدید کرد.

  رئیس جمهور از نزدیک با کارکنان و نیروهای این سازمان گفت وگو کرد و سال نو را به آنان تبریک گفت و برای آنان و خانواده شان آرزوی سلامتی و توفیق کرد.

  احمدی نژاد در جریان این بازدید در پیام تبریکی خطاب به کلیه کارکنان سازمان آتش نشانی گفت: با هوشیاری و دلسوزی شما کارکنان عزیز، آرامش خوبی در فضای زندگی مردم حاکم شده است و مردم با یک اطمینان خاطری به مسافرت می روند.

  رئیس جمهور افزود: مردم با این اطمینان که شما در مواقع خطر و حادثه در کنار و پشتیبان آنها هستید در ایام نوروز به مسافرت می روند و اینجانب از اینکه شما ایام سال نو را سر کار و مشغول خدمت رسانی بودید، صمیمانه از همه شما تقدیر و تشکر می کنم و برای شما و خانواده های شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

  احمدی نژاد در پایان این پیام تبریک که از طریق سامانه ارتباطی سازمان آتش نشانی به کلیه نیروها و کارکنان این سازمان، اعلام شد سالی پرموفقیت و سربلندی را برای نیروهای این سازمان آرزو کرد.

  در جریان این بازدید مسئولین سازمان آتش نشانی گزارشی از اقدامات انجام شده در ایام نوروز و همچنین چهارشنبه آخر سال به رییس جمهور ارائه کردند.

  آتش نشانی احمدی نژاد ایام نوروز خانواده خدمت رسانی رئیس جمهور رییس جمهور سازمان آتش نشانی سال نو محمود احمدی نژاد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها