• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34211

  مقامات حمل و نقل هوایی چین برنامه جدیدی را به منظور افزایش تعداد پروازهای داخلی و بین‌المللی به اجرا خواهند گذاشت.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا این پروازها با توجه به رشد سریع بازار جهانی، تا ۸.۳ درصد در تابستان و پاییز افزایش خواهند یافت.

  بر اساس قطعنامه اداره هواپیمایی کشوری چین که بر روی سایت این بخش گذاشته شده است، برنامه جدید فصلی که از ۳۱ مارس تا ۲۶ اکتبر سال جاری خواهد بود، تا حد زیادی ظرفیت حمل و نقل هوایی کشور، به ویژه در مراکز حمل و نقل هوایی شهرهای بزرگ مانند پکن، شانگهای و گوانجو را افزایش خواهد داد.

  با طرح زمانبندی مجدد، ۷۵ مسیر داخلی هوایی و بیش از ۲۸ مسیر هوایی بین المللی، به علاوه خطوطی که سرزمین چین را به هنگ کنگ یا ماکائو متصل می کنند را باز خواهد کرد.

  اجرای طرح جدید، شمار پروازهای هفتگی داخلی چین تعداد پروازهای ۳۲ شرکت هواپیمایی داخلی را به ۴۸.۵۵۲ رسانده و نسبت به سال گذشته ۸.۳ درصد افزایش خواهد داشت.

  به گزارش رادیو چین، بنابر گزارش های ارایه شده از اداره هواپیمایی کشوری چین، پس از اصلاح این برنامه ها، چین ۴.۵۸۲ پرواز در مسیرهای داخلی به ۱۱۷ شهر بین المللی دارد که هر هفته توسط شرکت های داخلی تنظیم می شوند و ۴.۸۷۰ پرواز نیز توسط شرکت حمل و نقل هوایی بین المللی میان ۳۶ شهر چینی و ۱۱۴ شهر در ۵۵ کشور به صورت هفتگی انجام خواهد شد.

  با توجه به اوج مسافرت در فصل های تابستان و پاییز، جمعیت زیاد چین و همچنین روی آوردن حجم بالای گردشگران خارجی در این فصل ها، این پروازها پاسخ مثبتی به تقاضای جامعه خواهد بود.

  پکن جامعه چین حمل و نقل رشد شمار افزایش داخلی هوایی پروازها

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها