• لینک کوتاه
 • کد خبر: 340592

  رئیس مرکز تحقیقات اشتراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسکو تأکید کرد، تهران انتظار دارد در کنار حمایت رئیس‌جمهوری روسیه از عضویت ایران در سازمان همکاری‌های منطقه‌ای شانگهای، ایران بتواند وام‌های بیشتری از روس‌ها دریافت کند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، «علی اکبر ولایتی» مشاور عالی رهبر انقلاب اسلامی ایران در سفر خود به مسکو و دیدار با مقامات روسی اعلام کرد: رهبران ایران و روسیه به ادامه همکاری‌ها درباره سوریه متعهدند.

  بنا بر گزارش خبرگزاری «اینترفکس» روسیه، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران با مطرح کردن موضوع گرفتن وام های بیشتر با حمایت «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه از عضویت ایران در سازمان همکاری‌های منطقه‌ای شانگهای گفت: تهران انتظار دریافت وام‌های بیشتری از روس‌ها را دارد.

   وی در اظهارات امروز خود تأکید کرد: انتظار ما این است که رئیس جمهوری روسیه از عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای حمایت می‌کند.

  مشاور عالی رهبر انقلاب اسلامی ایران همچنین گفت، موافقتنامه تسهیل صدور ویزا برای اتباع ایران و روسیه از 2 روز دیگر اجرایی می‌شود.

  ولایتی علاوه براین تصریح کرد: موافقتنامه‌های امضا شده میان ایران و روسیه در حوزه‌های انرژی اتمی و حمل و نقل ریلی است. ایران همچنین قصد دارد تسلیحات بیشتری را از روسیه خریداری کند.

   

  ایران ایران و روسیه روسیه مجمع تشخیص مصلحت نظام مسکو

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها