• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34039

  مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان حمله به دانشگاه دمشق و ترور امام جماعت مسجد جامع حلب را به شدت محکوم کرد.

  به گزارش پارس به نقل از  خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، رضا عامری، حملات خمپاره ای اخیر به دانشگاه دمشق، کشتار بی رحمانه دانشگاهیان و همچنین حمله به مساجد و از جمله به شهادت رساندن شیخ حسن سیف الدین امام جماعت مسجد جامع حلب از سوی تروریست های سوری را به شدت محکوم کرد.

  عامری با اشاره به این که « حامیان کشتار وحشیانه مردم بی دفاع و غیر مسلح سوریه می بایستی در انتظار پاسخ قاطع مردم این کشور نسبت به این جنایات باشند» بار دیگر لزوم اجتناب از هر گونه مداخله خارجی در سوریه را مورد تاکید قرار داد و افزود: متاسفانه شاهد نقش آفرینی منفی برخی طرف های منطقه ای در بحران سوریه از طریق حمایت تسلیحاتی از گروه های مسلح جهت ایجاد جنگ داخلی در این کشور هستیم.

  مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان ضمن تاکید بر تداوم حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم مقاوم سوریه، راهکار سیاسی و گفت وگوهای ملی را مناسب ترین راه برای پایان دادن به خشونت ها در این کشور دانست و افزود: لازم است تلاش شود تا کشتار بی رحمانه مردم بی دفاع از سوی گروه های تروریستی هر چه سریع تر متوقف شود.

  بحران سوریه جمهوری اسلامی ایران جنگ خاورمیانه خشونت دانشجویان ایران گروه های تروریستی گروه های مسلح مسجد جامع وزارت امور خارجه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها