• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33889

  شیخ عبدالناصر الجبری، دبیر کل جنبش امت لبنان، به همراه هیاتی از مسوولان این جنبش، با حضور در سفارت کشورمان در بیروت با غضنفر رکن آبادی سفیر ایران در لبنان دیدار کردند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا  در این دیدار شیخ عبدالناصر الجبری، با محکوم کردن ترورعلامه البوطی گفت: جنبش امت به مناسبت چهلمین روز شهادت این عالم جلیل القدر مراسم بزرگداشتی برگزار می کند.

  وی با تشریح فعالیت های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی جنبش امت از جمله اقدامات خیریه و کمک به مهاجرین سوری و تاسیس مرکز تحقیقاتی اسلامی گفت: به زودی شبکه تلویزیونی ثبات با هدف ایجاد وحدت بین امت اسلامی و با محوریت مشترکات تمامی مذاهب اسلامی، راه اندازی و آغاز به کار می کند.

  رکن آبادی نیز در این دیدار با تقدیر از فعالیت های علمی، تحقیقاتی، تبلیغاتی و انسان دوستانه جنبش امت لبنان، به جایگاه ویژه شهید علامه البوطی بین مسلمانان اشاره کرد و شهادت وی را خسارتی بزرگ برای ملت و دولت سوریه و کل امت اسلامی دانست و افزود: برای دشمنان امت اسلامی، تفاوتی بین سنی و شیعه و مسیحی نیست و هر فرد آزاده ای که در خط مقاومت و بر ضد منافع استکباری گام بردارد، دشمن آنان محسوب خواهد شد.

  اجتماعی و فرهنگی ایران دولت سوریه شبکه تلویزیونی شیعه لبنان مسلمانان شهادت سفیر امت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها