نماینده ولی فقیه در سپاه:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 33852

  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فراتر از احزاب و گروه ها است و ما سپاه را برای اشخاص و حزب ها و گروه ها هزینه نمی کنیم.

  به گزارش پارس حجت الاسلام علی سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: دشمن تلاش می کند تا چهره سپاه را بد جلوه بدهد و سیاه نمایی کند و با یکسری شبهاتی این را القاء بکند که سپاه قصد دخالت در انتخابات را دارد.

  وی افزود: متاسفانه در داخل هم عناصری هستند که همین رفتار را دارند اما سپاه یک جایگاه رفیع و همانند روحانیت یا استادان دانشگاه دارای یک جایگاه ویژه است.

  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: قطعا سپاه هیچگونه دخالتی در انتخابات ندارد و نخواهد داشت و با هر گونه دخالتی نیز برخورد خواهد کرد.

  وی افزود: ما معیارها را بیان می کنیم که این معیارها نیز همان معیارهای مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) است، لذا بیان معیارها نیز دخالت در انتخابات نیست.

  حجت الاسلام سعیدی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فراتر از احزاب و گروه ها است و ما سپاه را برای اشخاص، حزب ها و گروه ها هزینه نمی کنیم.

  وی افزود: سپاه نباید در انتخابات دخالت کند و دخالت هم نمی کند و ما صرفا معیارها را بیان می کنیم و اگر قانون وظیفه ای بر عهده ما در صحنه امنیت انتخابات و صندوق های رای بگذارد آن را انجام خواهیم داد.

  امام خمینی انتخابات انقلاب اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علی سعیدی قانون مقام معظم رهبری نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ولی فقیه سپاه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها