• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33820

  دستور آغاز روند اجرایی انتخابات میان‌دوره ای مجلس خبرگان رهبری از سوی وزیر کشور ابلاغ شد.

  به گزارش پارس به نقل از  خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت کشور مصطفی محمد نجار وزیر کشور طی بخشنامه ای به فرمانداران ارومیه و یاسوج، آغاز روند اجرایی انتخابات میاندوره ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد را برای گزینش نمایندگان مجلس خبرگان رهبری صادر کرد.

  وزیر کشور در این بخشنامه در اجرای ماده ۹ قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری از فرمانداران شهرستان های ارومیه و یاسوج به عنوان مرکز حوزه انتخابیه مجلس خبرگان رهبری در استان های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد خواسته است تا روند اجرایی انتخابات چهارمین میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری را برای گزینش نماینده مجلس خبرگان از امروز آغاز کنند و در روز جمعه مورخ ۲۴/۳/۱۳۹۲ همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اخذ رأی بعمل آورند.

  گفتنی است در این بخشنامه از فرمانداران خواسته شده است با رعایت برنامه زمانبندی و بر اساس قانون، آیین نامه و دستور العمل اجرایی انتخابات مجلس خبرگان و بخشنامه های صادره از سوی ستاد انتخابات کشور، نسبت به برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه خود اقدام کرده و با تشکیل هیئت های اجرایی به منظور حسن اجرای برنامه های مربوط، نهایت سعی و کوشش را به عمل آورند.

  یادآور می شود این بخشنامه به منزله دستور شروع انتخابات چهارمین میاندوره ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه های انتخابیه استان آذربایجان غربی و استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود.

  آیین نامه استان کهگیلویه و بویراحمد انتخابات روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد مجلس خبرگان مجلس خبرگان رهبری مصطفی محمد نجار وزارت کشور وزیر کشور

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها