• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33807

  رئیس جمهور موقت ونزوئلا ضمن انتقاد از اپوزیسیون این گروه را وارثان هیتلر خواند.

  به گزارش پارس به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری اسپانیایی زبان « تله سور» ؛ نیکلاس مادورو، رئیس جمهور موقت ونزوئلا ضمن انتقاد از انریکه کاپریلس، رهبر اپوزیسیون ونزوئلا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری، گروه اپوزیسیون را وارثان هیتلر خواند.

  مادورو در رابطه با اپوزیسیون برای مخالفت این گروه برای ورود پزشکان کوبایی به ونزوئلا به منظور خدمت رسانی به شهروندان ونزوئلایی اعلام کرد: « اپوزیسیون فاشیستی بیش نیست. آنها نمی خواهند ونزوئلا با کوبا همکاری داشته باشد. ورود پزشکان کوبایی به مملکت ما تنها باعث می شود تا خدمت رسانی به مردم ما بیشتر شود و سطح سلامت شهروندان در سطح قابل قبول تری قرار گیرد. »

  مادورو این اظهارات را در برابر شهروندان ونزوئلایی در یکی از شهرهای این کشور بیان کرد. شهروندان نیز با شنیدن این سخنان فریاد" کاپریلس فاشیست" را سر دادند.

  چندی پیش نیز کاپریلس اعلام کرده بود در صورت دست یابی به منصب ریاست جمهوری، صادرات نفت را به کوبا متوقف خواهد کرد.

  رهبر اپوزیسیون ضمن انتقاد از نیکلاس مادورو، رئیس جمهور موقت ونزوئلا و کاندیدای ریاست جمهوری اعلام کرد: « مادورو می خواهد با برنامه صادرات نفت به کوبا حمایت این کشور را به دست آورد» .

  ونزوئلا و کوبا در سال ۲۰۰۰، پس از به روی کار آمدن هوگو چاوز، رئیس جمهور فقید ونزوئلا قراردادی مبتنی بر صادرات نفت به ازای کار هزاران پزشک کوبایی و متخصص داروشناسی، معدن شناسی، ورزش، الکتریسیته و دیگر زمینه ها را به امضا رساندند.

  نتایج آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد که نیکلاس مادورو در انتخابات ۱۴ آوریل پیروز خواهد داشت.

  همچنین لازم به ذکر است که چاوز، رهبر بولیواری ونزوئلا درست یک روز پیش از آخرین سفر خود به کوبا از مردم این کشور خواست تا در صورت بروز هرگونه اتفاقی و برگزاری مجدد انتخابات در این کشور مادورو را به عنوان رئیس جمهور این کشور انتخاب کنند.

  انتخابات چاوز خدمت رسانی خدمت رسانی به مردم عنوان رئیس جمهور معدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیکلاس مادورو ونزوئلا هوگو چاوز رئیس جمهور فقید ونزوئلا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها