• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33734

  نماینده مردم مشهد در خانه ملت گفت: امروز دشمن با اهداف سیاسی و با ابزار اقتصادی کشور ما را تحت فشار قرار داده و رهبر معظم انقلاب با فراخواندن مجدد مردم و مسئولان به حماسه‌ای دیگر، خواستار حضور گسترده آنان در صحنه شدند.

  به گزارش پارس ، سیدامیرحسین قاضی زاده در گفت وگو با فارس، با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ به سال « حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» از سوی رهبر معظم انقلاب اظهارداشت: دشمنان کشور ما را در شرایط سخت اقتصادی قرار دادند، تا کارآمدی دولت در اداره کشور دچار مشکل شود و این عدم کارآمدی منجر به توسعه نارضایتی ها و انتقال آن به کلیت نظام شود و در نهایت مردم از حمایت خود از نظام دست بردارند.

  وی ادامه داد: رویکردی که دشمنان ما در مسائل اقتصادی به دنبال آن هستند، استفاده ابزاری در جهت به دست آوردن منافع سیاسی است.

  نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: از سوی دیگر موضوع انتخابات ریاست جمهوری که پس از فتنه ۸۸ منجر به طمع دشمنان شده و همچنین شرایطی که دولت در آن قرار دارد و با آن مواجه است، به لحاظ سیاسی، حساسیت هایی را در کشور به وجود آورده است؛ به همین دلیل رهبر معظم انقلاب مجددا مردم را که حماسه سازان واقعی هستند، به ایجاد یک حماسه دیگر در عرصه سیاسی و اقتصادی فرا خواندند تا مسئولان، دولت، مجلس و مردم با حماسه دیگر خود دشمن را در توطئه های اقتصادی خود در کشور ما ناکام بگذارند و ما شاهد رشد و توسعه در بخش اقتصاد نیز باشیم.

  وی اظهار داشت: تاریخ انقلاب اسلامی ثابت کرده است که مردم ایران هر گاه تحت فشار قرار گرفته اند، همانند ققنوسی که از خاکستر برمی خیزد تهدیدات را تبدیل به فرصت کرده اند. لذا تهدیدات اقتصادی امروز دشمن بزرگترین فرصت اقتصادی برای ماست تا دنیا شاهد رشد و پویایی کشورمان باشد.

  قاضی زاده با اشاره به پیشرفت های چشمگیر ملت ایران در طول ۳۴ سال پس از انقلاب خاطرنشان کرد: انشاءالله با همت و همراهی مجلس و دولت و با تشکیل دولتی کاملا انقلابی و مردمی، شاهد این اتفاق در عرصه کلی کشور و مشاهده حرکتی پویا در این مسیر باشیم.

  انتخابات ریاست جمهوری انقلاب انقلاب اسلامی حماسه سیاسی خانه ملت رشد رشد و توسعه رهبر معظم انقلاب مشهد نماینده مردم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها