• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33670

  نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند ایران در مسیر پیشرفت‌های در سایه استقرار نظام اسلامی قرار گرفته است اما کم‌کاری‌هایی نیز وجود دارد که نتیجه واردشدن مسئولان به مسائل حاشیه‌ای است.

  به گزارش پارس، حامد قادرمرزی در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج به بیان ضرورت و علل نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و میزان تحقق شعار سال گذشته پرداخت و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب هم چون سنوات گذشته عنوان امسال را هوشمندانه، مدبرانه و سنجیده نامگذاری کردند چرا که چارچوب نیازهای کشور در عرصه سیاسی و اقتصادی است.

  وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در پیام حماسی امسال صراحتا تاکید کردند که شرکت در انتخابات وظیفه و حق تمام گروه های سیاسی است و در این راستا هیچ کسی کسی حق ندارد مطلبی از ممانعت از حزبی برای شرکت در انتخابات را داشته باشد.

  وی بیان داشت: از آنجا که دشمن همواره سعی در کم رنگ جلوه دادن انتخابات و جلوگیری از حضور یکپارچه احزاب و مردم در این عرصه سرنوشت ساز را دارد رهبری راه را برای تمامی گروه های سیاسی گشودند و بار دیگر سدی را در مقابل توطئه های دشمنان ایجاد کردند.

  وی بزرگترین مشکل حال حاضر کشور را مسائل اقتصادی خواند و اظهار داشت: رهبری مشکلاتی که کشور در عرصه تولید، صنعت و کشاورزی با آن مواجه است و هم چنین فشارهای وارده به مردم در اثر تورم و گرانی را کاملا احساس کردند و امسال را حماسه اقتصادی نام گذاشتند تا این تنگناهای موجود کاهش یابد.

  نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بدون شک با کاهش مشکلات اقتصادی شاهد به حرکت در آمدن چرخه های پیشرفت با سرعت بیشتری خواهیم بود.

  قادرمرزی از تمام مدیران و مسئولان اجرایی خواست با تمام تلاش در راستای مطالبات رهبری و خواسته های مردم گام بردارند و شور و شوق و رونقی در عرصه سیاسی در جامعه ایجاد کنند.

  وی خاطرنشان کرد: حماسه به معنای مایه گذاشتن از جان خود برای انجام بهتر و مطلوب تر کارها و برنامه هاست و لذا اگر مسئولین برای خدمت به مردم با تمام وجود وارد عرصه شوند هیچ مشکلی ایجاد نمی شود و شعار سال هم کاملا تحقق خواهد یافت.

  وی تصریح کرد: به دلیل بی درایتی تیم اقتصادی دولت آنچه که در شعار تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مدنظر مقام معظم رهبری و خواسته مردم بود در سال گذشته محقق نشد.

  نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بسیاری از واحدهای تولیدی با مشکلات فراوانی در سال ۹۱ مواجه و حتی تعدادی هم راکد شدند که این شرایط به دلیل نوسانات ارز و عدم پیش بینی تیم اقتصادی دولت ایجاد شد.

  قادرمرزی خاطرنشان کرد: کم کاری های صورت گرفته در سال گذشته نتیجه وارد شدن مسئولان به عرصه های حاشیه ای بود که امیدواریم امسال مدیران از حاشیه بپرهیزند و به مسائل اساسی کشور بپردازند.

  وی با بیان اینکه مردم ما واقعا شایسته صادقانه ترین و کامل ترین خدمات هستند، بیان داشت: مسئولان برای خدمت و فعالیتی که انجام می دهند نمی توانند بر سر مردم منت بگذارند چراکه حقوق این افراد از بیت المال تامین می شود.

  وی اضافه کرد: سال ۹۱ آنچه که شایسته و حق مردم است صورت نگرفت امیدواریم در سال جاری مدیران خدمت بی منت و صادقانه و بدون ریا را سرلوحه کارهایشان قرار دهند و زمینه وقوع و تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی را ایجاد کنند.

  پیشرفت های نظام حق همه مردم است

  نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ دولتی حق مصادره پیشرفت های نظام را ندارد، گفت: اگر امروز شاهد پیشرفت در عرصه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در کشور هستیم نتیجه زحمات و تلاش های مسئولان، مردم و دولت های مختلف در طول ۳۴ سال گذشته تاکنون است و هیچ شخص و دولتی حق ندارد این تحول و روند را از آن خود کند.

  قادرمرزی اظهارداشت: در حال حاضر مسئولان هر اقدام و خدمتی را انجام دهند مسئولان پیشین نیز در این و فعالیت سهیم هستند.

  وی افزود: متاسفانه یک سری از مدیران خدمات نظام را منحصر به خود می کنند که این موجب دلسرد شدن مسئولان اسبق در قبول مسئولیت و خدمت دوباره آنها می شود.

  وی عنوان کرد: مسئولان از رئیس جمهور تا بخشدار وقتی مسئولیتی را می پذیرند باید بر این مهم واقف باشند که خدمت آنها به مردم بدون منت است و در این عرصه هم هیچ گونه خودخواهی روا نیست و باید تمام تلاش خود را وقف نظام و مردم کنند.

  نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهارداشت: اگر مسئولان صادقانه برای رضای خدا و جلب رضایت مردم کار کنند از حاشیه ها دور می شوند و خدمت بهتری را ارائه می کنند.

  ارز ایران تورم تولید ملی حقوق حمایت از کار و سرمایه ایرانی سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گرانی مجلس شورای اسلامی نظام اسلامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها