• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33654

  رئیس بسیج صدا و سیما گفت: بیش از ۲۶۰ نفر از نمایندگان از ۳۰ کشور جهان، فردا در اختتامیه کنگره سرزمین نور در شلمچه شرکت می‌کنند تا شاهد اهدای این جایزه بین‌المللی به همسر اوباما باشند.

  به گزارش پارس به نقل از  گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، علی اصغر جعفری رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما در دومین روز کنگره بین المللی سرزمین نور در شلمچه، با بیان اینکه راهیان نور مشعل شهداست، اظهار داشت: اگر امروز در منطقه خاورمیانه حرف نخست را در مباحث علمی می زنیم، به برکت خون شهداست و مدیون آنها هستیم. امروز دشمن تلاش می کند که جوانان ما راه شهدا و مسیر رشد و بالندگی را پیدا نکنند، دراین میان، راهیان نور مشعل راه هدایت برای جوانان کشورمان است.

  وی افزود: خوشبختانه امسال پیش بینی شده است که ۵ میلیون نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید می کنند و در مشهد شهدای خوزستان حضور می یابند و این خبر مأیوس کننده ای به دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران است.

  مسئول مرکز بسیج صدا و سیما در ادامه به جنگ رسانه ای که دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به راه انداخته است اشاره و تصریح کرد: تلاش دشمنان ما در حوزه جنگ سخت به بن بست خورده است و هم اکنون آنها از راه جنگ نرم و رسانه ای به میدان نبرد وارد شده اند؛ در گذشته پنج شبکه فارسی زبان علیه ایران اسلامی فعالیت می کردند که در طول این مدت، این عدد به بیش از ۱۰۰ شبکه فارسی زبان رسیده است.

  وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی درصددند تا با بمباران رسانه ای و فضای رسانه ای و ظرفیت هنر، ملت ایران و راه شهیدان را تخریب کنند؛ یکی از این جنگ های رسانه ای و سیاسی که اخیراً برگزار شد در اهدای جایزه اسکار به فیلم ضدایرانی" آرگو" بود. یک فیلم سیاسی و ضعیف و فاقد توانمندی های حرفه ای که به آن جایزه اسکار دادند و با مطرح کردن این فیلم، سعی کردند افکار عمومی را به سمت این فیلم جلب کنند تا ملت ما را تخریب کنند.

  جعفری با بیان اینکه: " اهدای جایزه اسکار به فیلم ضدایرانی" آرگو" به سود مردم ما تمام شد" ، تأکید کرد: خوشبختانه از آنجا که خداوند به ما عنایت دارد، یکی از کارهایی که به نفع ایران شد، اهدای جایزه اسکار به این فیلم بود که پرده از هویت سیاسی بودن هالیوود برداشت.

  وی ادامه داد: ما باید میلیاردها تومان هزینه می کردیم که ثابت کنیم جوایز اسکار طعمه و محفلی برای فریب افکار عمومی جهان است اما حضور همسر اوباما در اهدای این جایزه به دست اندرکاران این فیلم، نشان داد که هالیوود سیاسی و دست نشانده کاخ سفید است.

  جعفری همچنین گفت: بیش از ۲۶۰ نفر از نمایندگان از ۳۰ کشور جهان، فردا در اختتامیه کنگره سرزمین نور در شلمچه شرکت می کنند تا شاهد اهدای این جایزه بین المللی به همسر اوباما باشند. از خبرنگاران داخلی و خارجی هم دعوت شده است تا این مراسم را پوشش خبری دهند؛ خوشبختانه فضای مجازی و رسانه های داخلی به این موضوع به طور وسیع پرداختند. اما رسانه های خارجی در عین پخش مصاحبه دست اندرکاران کنگره بین المللی سرزمین نور، زمانی که موضوع اهدای جایزه بین المللی باروت خیس به همسر اوباما مطرح شد، این مصاحبه را قطع کردند تا آن را بازتاب ندهند.

  رئیس مرکز بسیج صدا و سیما در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حضور هنرمندان در کنگره سرزمین نور و منطقه عملیاتی شلمچه، تصریح کرد: فردا بیش از ۲۵۰ نفر از هنرمندان کشورمان در منطقه عملیاتی شلمچه حضور می یابند تا از نزدیک شاهد اهدای این جایزه به همسر اوباما باشند.

  وی گفت: رسانه ملی در طول سه سال گذشته با احداث قرارگاه رسانه ای راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس، تلاش کرده است که این نعمت الهی را منعکس کند. امسال ما دو برابر سال گذشته تولیدات رسانه ای داشتیم و تلاش کردیم تا گوشه ای از این عظمت را منعکس کنیم. خداوند را شاکریم که به ما توفیق داد که در جهت اعتلای اسلام قدم برداریم.

  رئیس مرکز بسیج صدا و سیما در خاتمه خاطرنشان کرد: امام عزیز با همراهی ملت ایران این عزت را برای ما فراهم کرد که بعد از ۱۴۰۰ سال، حکومت دینی و حکومت ولایی و مبانی حکومت اسلامی را تببین و ایجاد کند؛ این عزت و افتخار امروز تمام دنیا را درنوردیده است. امروزه، گرایش به مکتب اسلامی مثل موج بالا می رود و این عنایت خداوند به ماست.

  اوباما ایران اسلامی بسیج پوشش جهان سازمان صدا و سیما صدا و سیما مشهد ملت ایران هالیوود
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها