• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33618

  عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: در سال ۹۲ می‌توانیم با حماسه سیاسی وارد یک حماسه اقتصادی شویم و با عبور از تحریم‌های‌ دشمن، زمینه تحقق رشد اقتصادی مناسب و اهداف چشم‌انداز ۲۰ساله را فراهم کنیم.

  به گزارش پارس حمیدرضا ترقی عضو حزب مؤتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نامگذاری امسال به عنوان « حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: سال ۹۲ برای ملت و کشورمان از لحاظ سیاسی سرنوشت ساز است زیرا پس از دو دوره ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد انتقال قدرت به فرد دیگری صورت خواهد گرفت.

  وی افزود: این انتقال قدرت بعد از مصون سازی ملت در فتنه ۸۸ می خواهد با حضور گسترده مردم در عرصه انتخابات شکل بگیرد که طبیعتاً پس از عبور از فتنه ۸۸ و خنثی سازی توطئه های دشمنان، حضور مردم در انتخابات آینده یک حماسه سیاسی خواهد بود.

  عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: حماسه سیاسی با حضور گسترده مردم در انتخابات با اخلاق اسلامی و مشارکت فعال توده های سیاسی در عرصه کشور تحقق پیدا خواهد کرد و به نظر می رسد این حماسه سیاسی نقش تعیین کننده در ۴ سال آینده کشور خواهد داشت.

  ترقی در خصوص حماسه اقتصادی نیز گفت: در سال های گذشته تحریم های اقتصادی دشمنان علیه ما به اوج خود رسید و مقاومت و ایستادگی ملت ما نیز سبب خوداتکایی در عرصه سیاسی شد و طبیعتاً با شکست تحریم های غرب در سال ۹۱و ۹۲ وارد یک سراشیبی کاهش فشارهای غرب علیه اقتصاد کشورمان خواهیم شد و در اینجا حماسه اقتصادی، رشد و پیشرفت کشور آغاز خواهد شد.

  وی با تأکید براینکه باید زیرساخت های اقتصادی را فراهم آورد، گفت: در سال ۹۲ می توانیم با حماسه سیاسی وارد یک حماسه اقتصادی شویم و با عبور از تحریم های دشمن زمینه تحقق رشد اقتصادی مناسب و اهداف چشم انداز ۲۰ ساله را فراهم کنیم.

  عضو حزب مؤتلفه اسلامی در پایان تأکید کرد: تبلور حماسه اقتصادی در شکست تحریم ها و آغاز یک جهش اقتصادی با رشد بالا خواهد بود.

  احمدی نژاد اخلاق اقتصاد تحریم های اقتصادی حضور گسترده مردم حماسه اقتصادی حماسه سیاسی رشد رشد اقتصادی مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها