• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33545

  نماینده مردم بستان‌آباد گفت: حوادث سال ۸۸ برای همگان به ویژه کاندیداهای ریاست‌جمهوری درس بزرگی است و آنها باید قابلیت پذیرش نتیجه را داشته باشند.

  به گزارش پارس غلامرضا نوری نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد دشمنی آمریکا با ایران اظهار داشت: دشمنی آمریکا با ایران به دلیل اهداف و آرمان های ما است و این دشمنی، دشمنی ریشه دار و اساسی ای است؛ آمریکا باید از دشمنی با اهداف ما دست بردارد یا اینکه تسلیم شده و مقاومت نکند چرا که باید واقعیت انقلاب و جمهوری اسلامی را پذیرفته که اگر آن را بپذیرد، ما می توانیم با این کشور کنار بیاییم.

  وی ادامه داد: در هر حال انقلاب اسلامی روند خود را در دنیا طی می کند و اتفاقات خاورمیانه نشأت گرفته از انقلاب اسلامی ایران هستند.

  نماینده مردم بستان آباد در مجلس عنوان کرد: تا آمریکا دشمنی را با ما ادامه می دهد، مذاکره با او امکان پذیر نیست ضمن اینکه برخی از افراد برای ارتباط با آمریکا عجله دارند ولی باید بدانند که آمریکا دنبال ترفندهای سیاسی و فریب کاری است.

  نوری افزود: تا خوی استکباری در آمریکا وجود دارد، نمی تواند با ایران کنار بیاید و ترفندهای سیاسی نوعی مبارزه و دشمنی با ایران است همچنان که حضرت آقا نیز در سخنرانی خود فرمودند، به شرط اینکه آمریکا از دشمنی با ما دست بردارد ما بحثی نداریم.

  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات و حوادث سال ۸۸ گفت: سال ۸۸ درسی بزرگی برای سیاستمداران کشور بود؛ کسی که در انتخابات شرکت می کند و رأی می آورد، نباید ادعا کند که برنده است و باید با این روحیه در این انتخابات شرکت کند که احتمال دارد رأی نیاورد.

  نماینده مردم بستان آباد در مجلس خاطر نشان کرد: کسی که به عرصه انتخابات وارد می شود باید قابلیت پذیرش نتیجه را داشته باشد و ببیند که اگر در انتخابات پیروز نشد، می خواهد مملکت را به هم بریزد یا به رای مردم تمکین کند؟

  نوری در پایان خاطر نشان کرد: حوادث سال ۸۸ برای همگان به ویژه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری درس بزرگی است و آنها باید قابلیت و تحمل شکست را داشته باشند.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انقلاب انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران ایران جمهوری اسلامی ریاست جمهوری مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها