• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33523

  نماینده ملایر گفت: در سال‌های اخیر اخلاق سیاسی مقداری مغفول مانده و قطعاً سیاست منهای اخلاق ما را از تعالی باز می‌دارد به همین جهت می‌توان از طریق اخلاق و بصیرت زمینه شکل‌گیری حماسه سیاسی را فراهم کنیم.

  به گزارش پارس احمد آریایی نژاد، نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ به نام « حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» از سوی مقام معظم رهبری بر لزوم رعایت اخلاق در عرصه سیاست و زمینه سازی این مهم برای تحقق حماسه سیاسی اشاره کرد و گفت: در سال های اخیر اخلاق سیاسی مقداری مغفول مانده و قطعاً سیاست منهای اخلاق ما را از تعالی باز می دارد به همین جهت می توان از طریق اخلاق و بصیرت زمینه شکل گیری حماسه سیاسی را فراهم کنیم.

  وی افزود: با افزایش تعداد داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری و حضور سلایق متفاوت و احساس مسئولیت کردن های افراد طبیعتاً چالش عمده ای در انتخابات سال ۹۲ در پیش رو داریم که باید برای رفع این چالش مراقبت لازم را انجام دهیم.

  آریایی نژاد با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب تهدیدها و فرصت های انقلاب اسلامی را یک به یک و پیش از سایر مسئولان رصد کرده و گوشزد می کنند، تأکید کرد: ایشان در سال ۹۱ تشدید تحریم ها را پیش بینی کرده بودند و به همین جهت موضوع اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی بیش از پیش مورد تأکید ایشان قرار گرفت.

  نماینده ملایر با اشاره به نامگذاری اقتصادی سال های گذشته، این نامگذاری ها را حلقه های زنجیری برای پیشرفت اقتصادی ایران اسلامی و مقابله با حربه های دشمنان در این عرصه دانست و گفت: با راهبردهای تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری باید به سمت استقلال اقتصادی برویم تا آسیب پذیری ما کاهش یابد چرا که فشارهای تحریم اقتصادی در سال ۹۱ نشان داد، دشمن از ضربه زدن به ایران اسلامی در هر عرصه ای که بتواند دریغ نخواهد کرد.

  این نماینده مجلس با اشاره به نامگذاری های نوروزی سال ها توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: هر سال شعارهای آقا با سرودن اشعار و نصب بنرهای مختلف تبلیغ می شود اما متأسفانه در عمل از اجرای دستورات ایشان مغفول می مانیم که در این زمینه لازم است کارشناسان، اندیشمندان و مجریان در اجرای عملی فرامین مقام معظم رهبری هدف گذاری و فعالیت دقیق تری داشته باشند.

  اخلاق استقلال انتخابات ریاست جمهوری انقلاب اسلامی ایران اسلامی تحریم اقتصادی حماسه سیاسی رهبر معظم انقلاب مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها