• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33521

  نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید بداخلاقی سیاسی، رانت‌خواری‌ها، مشکلات بیکاری و معضلات اقتصادی را پشت‌سر بگذاریم تا زمینه تحقق حماسه اقتصادی و سیاسی در کشور شکل گیرد.

  به گزارش پارس مجید منصوری نماینده لنجان و عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ با عنوان « حماسه سیاسی حماسه اقتصادی» به ابعاد اقتصادی این نامگذاری اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب از چند سال قبل استراتژی اقتصادی کشور را از طریق نامگذاری سال نو بیان فرموده اند و مواردی همچون بهره وری، تولید ملی، کار، جلوگیری از اسراف و تبذیر، خودکفایی و مواردی از این دست همه بر گرفته از فرامین قرآن و نهج البلاغه بوده که در استراتژی بیان شده از سوی رهبر انقلاب نیز کاملاً مورد استفاده قرار گرفته است.

  وی افزود: نگاه امسال مقام معظم رهبری نیز از همان منظر است که با شور و نشاطی خاص، حماسه در عرصه های اقتصادی و سیاسی رقم می خورد.

  منصوری حماسه را به معنی دگرگونی و یک حرکت بزرگ تعبیر کرد و گفت: همانگونه که در دعای تحویل سال خوانده می شود ما باید احوال خود را به احسن حال تبدیل کنیم؛ یعنی بداخلاقی سیاسی، رانت خواری ها، مشکلات بیکاری و معضلات اقتصادی را پشت سر گذاشته تا زمینه تحقق حماسه اقتصادی و سیاسی در کشور شکل گیرد.

  نماینده لنجان خاطرنشان کرد: تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی که مورد مطالبه مقام معظم رهبری قرار گرفته است نیازمند تلاش همه جانبه از سوی مدیران و مسئولان اجرایی و مردم وفادار کشورمان است تا در موضوعات مهمی مانند انتخابات و تلاش دشمن برای ضربه زدن اقتصادی به ایران اسلامی از این دو امتحان نیز سربلند بیرون بیاییم.

  اقتصادی و سیاسی انتخابات ایران اسلامی بیکاری حماسه اقتصادی رانت خواری سال نو سیاسی و اقتصادی مجلس شورای اسلامی مشکلات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها