• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33436

  معاون فرماندار سوادکوه با اشاره به شاخص‌های سخنان نوروزی مقام معظم رهبری، گفت: سخنان نوروزی مقام معظم رهبری باید برای مردم تبیین شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس از سوادکوه، لهراسب رحمتی صبح امروز در جلسه بررسی برنامه های فاطمیه سوادکوه با بیان این مطلب که نوع سخنان مقام معظم رهبری در پیام نوروزی و سخنرانی صحن امام رضا (ع) با سخنان گذشته متفاوت بود، گفت: سخنان نوروزی مقام معظم رهبری شامل امید و توجه و اتمام حجت برای مسئولان بود.

  معاون فرماندار سوادکوه به برگزاری ۲ انتخابات مهم شورای اسلامی شهرها و روستاها و ریاست جمهوری اشاره کرد و آن را از مهم ترین اتفاقات سیاسی نظام ذکر کرد و افزود: سخنان نوروزی مقام معظم رهبری باید برای مردم تبیین شود.

  وی با اشاره به اذعان دوستان و دشمنان به مدیریت قوی مقام معظم رهبری برای حل مشکلات مربوط به انتخابات گذشته ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: به بیان همگان، اگر مدیریت مقام معظم رهبری نبود مشکلات مربوط به فتنه سال ۸۸ به سختی جمع می شد.

  رحمتی خواستار تلاش همگانی برای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری شد و گفت: راهکارهای حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مورد نظر مقام معظم رهبری در سوادکوه تبیین شود.

  وی با تسلیت ایام فاطمیه به لزوم برگزاری برنامه های مختلف دینی و معنوی در جامعه تاکید کرد و افزود: چهره شهرستان سوادکوه در ایام فاطمیه باید فاطمی باشد.

  انتخابات ایام فاطمیه پیام نوروزی جامعه ریاست جمهوری سیاسی و حماسه اقتصادی شاخص فرماندار معاون مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها