• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33412

  حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: کاندیداتوری حجج اسلام ابوترابی و پورمحمدی در جلسه جامعه روحانیت مبارز مطرح شده است اما هنوز این تشکل به جمع بندی و مصداق خاصی در جهت اعلام حمایت از کاندیدای خاصی نرسیده است.

  پارس ؛ حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: کاندیداتوری حجج اسلام ابوترابی و پورمحمدی در جلسه جامعه روحانیت مبارز مطرح شده است اما هنوز این تشکل به جمع بندی و مصداق خاصی در جهت اعلام حمایت از کاندیدای خاصی نرسیده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جامعه روحانیت مبارز؛ وی در خصوص مدل مورد نظر جامعه روحانیت مبارز درباره انتخاب و حمایت از یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری افزود: جامعه روحانیت مبارز از همه ائتلاف ها حمایت می کند و در مرحله اول به سه نفر خواهد رسید و در نهایت از این سه نفر یکی را معرفی خواهد کرد.

  حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی دیگر عضو جامعه روحانیت مبارز درخصوص موضع انتخاباتی جامعه روحانیت مبارز و تشکیل ائتلاف های اصولگرایی گفت: کمیته ای مشترک از جامعتین شکل گرفته و در جهت اتحاد و وحدت اصولگراها حرکت می کند و هر آنچه در جهت وحدت اصولگراها باشد مورد تائید است.

  همچنین حجت الاسلام والمسلمین جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: کمیته سیاسی ۵نفره ای از سوی آیت الله مهدوی کنی تشکیل شده است تا با گروه های اصولگرایی مذاکره کنند.

  آیت الله مهدوی کنی انتخابات ریاست جمهوری پورمحمدی جامعه روحانیت مبارز جعفر شجونی خاصی استقبال جهت وحدت اصولگرایی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها