• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33404

  بازرس ویژه ستاد دایمی تسهیلات سفرها کشور گفت: ۲۶ فروردین نیز در جلسه‌ای با حضور رئیس‌جمهور در تهران از خادمان نوروزی تجلیل به عمل می‌آید.

  به گزارش پارس به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی ستاد دایمی تسهیلات و نظارت بر سفرهای استان گلستان، حسن شبانپور بازرس ویژه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در بازید از شهرستان های نوکنده، بندرگز، کردکوی، گرگان و دبیرخانه ستاد تسهیلات و نظارت بر سفرهای استان گلستان ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام نوروز اظهار داشت: در دیدار مقام معظم رهبری با اعضای ستاد تسهیلات و نظارت بر سفرهای کشور، ایشان بر ایجاد شور و نشاط بین مردم تاکید ویژه داشتند.


  وی افزود: رئیس جمهور نیز بر نوآوری و ابتکار در مراسمات ویژه نوروز ضمن رعایت ارزش ها تاکید کرده است.

  شبانپور اذعان داشت: با طرح ایده جشنواره ملی « صدای بهار» این جشنواره در ۳۱ استان کشور اجرا شد و همان شور، اشتیاق، نشاط و سر زندگی را در بین مردم ایجاد کرد.

  وی تصریح کرد: آنچه در استان گلستان اجرا شد در بازدیدها نشان از شادابی مردم و مسافران داشت مراسم های خوبی که در استان اجرا شد فعالیت مناسب ستاد دایمی تسهیلات و نظارت بر سفرهای استانی را نشان می دهد.

  شبانپور ادامه داد: حضور استان گلستان در جشنواره « صدای عشایر» نیز بسیار چشمگیر بود، در جشنواره « صدای بهار» نیز همکاری فرمانداران، بخشداران، دهیاران و دیگر مسئولان استانی موجب این حجم از فعالیت ها شد.

  وی اذعان داشت: تشکیل کمیته گردشگری روستایی کار بسیار خوبی بود و حضور دهیاران، بخشداران و فرمانداران را در ستاد تسهیلات پررنگ تر کرد و این کمیته توجه به محیط زیست و خلوت تر کردن شهرها را نیز در بر داشت.

  شبانپور خاطرنشان کرد: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زحمات زیادی کشیده است و خبرنگاران، خبرگزاری ها و رسانه های استان نیز به خوبی اخبار و رویدادهای استان را پوشش دادند، ۲۶ فروردین نیز در جلسه ای با حضور رئیس جمهور در تهران از خادمان نوروزی تجلیل به عمل می آید.

  شبانپور در پایان گفت: همدلی و همراهی زیادی را در استان دیده ایم، ۸۰ درصد مردم در بازدیدها و به خصوص از برنامه جشنواره ملی « صدای بهار» اعلام رضایت کرده اند.

  استان گلستان ایام فاطمیه ایام نوروز رئیس جمهور ستاد تسهیلات و نظارت شور و نشاط گردشگری مقام معظم رهبری میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری نوروز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها