• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33386

  سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر دعوت از رئیس مجلس برای حضور در ائتلاف سه نفره گفت: علی لاریجانی خبر دعوت از وی برای حضور در ائتلاف سه گانه را تکذیب کرد.

  به گزارش پارس ، سیدرمضان شجاعی کیاسری در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر دعوت از دکتر لاریجانی برای حضور در ائتلاف سه نفره گفت: دکتر لاریجانی امروز پس از شنیدن این خبر به من گفت: نه تنها تاکنون چنین دعوتی از من صورت نپذیرفته بلکه هنوز تصمیمی برای ورود به انتخابات نگرفته ام.

  نماینده مردم ساری و میانرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا وفاق، همدلی مساعدت و همیاری جریان اصولگرایی رقم زننده موفقیت نهایی آنها خواهد بود، افزود: رئیس مجلس معتقد است که انتخابات باید در فضایی آرامش بخش برگزار شود تا مردم نیز حق انتخاب خوبی داشته باشند.

  وی با تاکید بر دعوت چندباره فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس و تعدادی از معتمدین و بزرگان و اقشار و صنوف مختلف از لاریجانی برای حضور در انتخابات ادامه داد: لاریجانی تاکنون مجاب نشده و پاسخ مثبتی به این دعوت ها نداده است البته ممکن است در آینده نظرش تغییر کند.

  این نماینده مردم در مجلس نهم در بیان علت عدم موافقت رئیس مجلس در خصوص حضور در انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد: شاید دکتر لاریجانی در حال بررسی فضا و موقعیت جامعه است البته وی معتقد به برگزاری انتخابات خارج از فضایی ملتهب و پرتنش است.

  سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت با بیان اینکه با توجه به شعارسال ۹۲ مبنی بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، انتخابات امسال، مهمترین انتخابات است گفت: تنها با حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و برنامه داشتن کاندیداها، این شعار شکلی عینی می یابد.

  ائتلاف سه گانه انتخابات حضور در انتخابات خانه ملت رئیس مجلس سیاسی و حماسه اقتصادی علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی نماینده مردم نماینده مردم در مجلس
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها