مصلحی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 33358

  وزیر اطلاعات با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» در مورد راهکار تحقق حماسه سیاسی، گفت: این موضوع در فرمایشات مقام معظم رهبری بود و تمام جریاناتی که معتقد به نظام و انقلاب هستند و به آن پایبند هستند، باید در بحث انتخابات ورود پیدا کنند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، مصلحی صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت به خبرنگاران گفت: ورود این جریانات به انتخابات باید جدی و در قالب رقابتی سنگین باشد، البته باید چارچوب ها و خط قرمزهای نظام را نیز رعایت کنند تا انتخابات با حضور گسترده مردم به صورت آبرومند در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برگزار شود.

  وی در پاسخ به سوالی در مورد اقدامات این وزارتخانه در ارتباط با انتخابات با توجه به وظایفی که بر عهده دارد، گفت: این وزارتخانه در چارچوب وظایف و برنامه هایی که دارد، به حول و قوه الهی برنامه ریزی های مختلفی انجام داده، تمهیدات لازم را اندیشیده و درواقع طراحی کرده است؛ تا ان شاءالله شاهد برگزاری انتخابات پرشور، رقابتی و ارزشی باشیم و با کمک مردم، این اقدامات و طراحی ها را به پیش خواهیم برد.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انقلاب انقلاب اسلامی حضور گسترده مردم حماسه سیاسی سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مقام معظم رهبری وزارت اطلاعات وزارتخانه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها