• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33313

  جنبش حماس با هشدار به سران رژیم صهیونیستی نسبت به ورود به مسجد الاقصی و محوطه های از ملت فلسطین خواست تا با طرح های جنایتکارانه اسرائیل علیه این مسجد مقابله کند.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، حماس در واکنش به دعوت" موشه فیگلین" عضو پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) از یهودیان برای حضور در مسجد الاقصی و درخواست برای بر برپایی جشن افتتاح یک موزه اسرائیلی در مقابل اعلام کرد: ما به سران اسرائیل نسبت به پیامدهای ارتکاب هرگونه حماقتی در این خصوص هشدار می دهیم و مسئولیت عواقب و پیامدهای خطرناک برپایی جشن افتتاح مقر این موزه در مقابل صحن براق را که بخش جدایی ناپذیر مسجد الاقصی به شمار می رود، متوجه دشمن صهیونیستی است.

  این جنبش همچنین تاکید کرد که هرگونه بی حرمتی به مسجد الاقصی و محوطه های آن خط قرمز حماس و جنایتی به شمار می رود که بدون پاسخ نخواهد ماند و ملت فلسطین به هیچ وجه در مقابل آن ساکت نمی نشیند و با تمامی ابزارها و راهکارهای ممکن به دفاع از این مسجد بر می خیزد.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در ادامه این بیانیه تصریح شده است: ما تاکید می کنیم که این دعوت ها و فراخوان ها تنها اقداماتی بی نتیجه و نافرجام برای تحمیل شرایط مطلوب و مد نظر صهیونیست ها است که راه به جایی نخواهد برد و به هیچ وجه نمی تواند موجب تحریف حقایق و نابودی آثار و نشانه ها و مقدسات اسلامی فلسطین شود. ما از رهبران کشورهای عربی که در دوحه تشکیل جلسه داده اند، درخواست می کنیم تصمیماتی عملی را در مورد مساله فلسطین اتخاذ کنند که انتظارات ملت فلسطین را برآورده کند و موجب دفاع از مسجد الاقصی و مقدسات اسلامی فلسطین در مقابل سیاست های یهودی سازی دشمن صیهونیستی شود.

  حماس رژیم صهیونیستی فلسطین کشورهای عربی مد مسجد موزه هشدار صهیونیست الاقصی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها