• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33301

  فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات سوء رسانه های خارجی گفت: نیروی انتظامی هر حرکتی علیه نظام جمهوری اسلامی را خنثی می کند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، اسماعیل احمدی مقدم عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در ارومیه با بیان اینکه همه توطئه ها و ترفندهای دشمنان از سوی مردم بصیر و فهیم ایران رصد و هیچ حرکتی از چشم ملت ایران پنهان نیست، افزود: حضور و مشارکت مردم در صحنه های حساس انقلاب عاملی مهم در خنثی شدن توطئه های دشمنان است.

  وی با بیان اینکه با اشاره به تبلیغات گسترده و فتنه انگیزی رسانه های بیگانه در انتخابات ۸۸، اعلام کرد: رسانه های استکباری با صحنه سازی های رسانه ای در صدد القای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری گذشته بودند که اقشار مردم با حضور گسترده خود از اسلام و انقلاب دفاع کردند.

  فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: استکبار جهانی برای تحت تاثیر قرار دادن انتخابات آینده نیز از تیرماه سال گذشته وارد عمل شده و با اعمال انواع تحریم ها و راه اندازی تبلیغات گسترده علیه ملت سعی دارند مسائل و مشکلات را متوجه مسوولین نظام کرده و از این طریق حضور مردم در انتخابات را کم رنگ کنند.

  احمدی مقدم با اشاره به اینکه مردم همیشه در صحنه و آگاه ایران اسلامی با آگاهی و هوشیاری همیشگی خود به تبلیغات پوچ و بی ارزش دشمنان، هیچ اعتنایی نکرده و از مسوولین خود حمایت می کنند، ادامه داد: با حضور و هوشیاری مردم، یک انتخابات سالم و بدون دغدغه ای را خواهیم داشت و نیروی انتظامی با آمادگی کامل به وظیفه ذاتی خود در اقصی نقاط کشور عمل کرده و هر حرکتی علیه نظام را خنثی خواهد کرد.

  وی با بیان اینکه در این انتخابات رسانه های داخلی وظیفه سنگینی بر عهده دارند و می توانند با اطلاع رسانی دقیق و درست بر شور انتخاباتی بیافزایند، گفت: امسال دشمنان انقلاب اسلامی می خواهند در رابطه با مواد مخدر و مشروبات الکلی چالش هایی را در جامعه ما ایجاد کنند که ماموران ما با کنترل مرزها آنها را نا کام گذاشته اند.

  انتخابات ریاست جمهوری انقلاب اسلامی ایران تبلیغات رسانه مشکلات مواد مخدر نظام اسلامی نظام جمهوری اسلامی نیروی انتظامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها