• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33204

  دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی گفت: با توجه به انتخابات‌های پیش‌رو در سال جاری و همچنین مشکلات اقتصادی موجود، مقام معظم رهبری بهترین عنوان را برای سال ۹۲ انتخاب کردند.

  به گزارش پارس، محمدرضا راه چمنی در گفت وگو با ایسنا، خاطر نشان کرد: انتخاب شعار « حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» توسط مقام معظم رهبری، اقدام شایسته و حساب شده ای بود که در بهترین زمان انجام گرفت.

   

   

   

  وی افزود: با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را پیش داریم، شعار « حماسه سیاسی» به مسوولین برگزاری انتخابات این جهت را می دهد که باید تمام همت خود را برای ترغیب و تشویق مردم برای حضور گسترده در انتخابات و مشارکت حداکثری به کار گیرند.

   

   

   

  راه چمنی با اشاره به اینکه" مردم از سلایق سیاسی مختلفی برخوردارند" ، گفت: مسوولان انتخابات باید به نحوی برنامه ریزی کنند که زمینه حضور همه سلایق در انتخابات فراهم شود و همگان بتوانند با حضور در این انتخابات یک « حماسه سیاسی» را رقم بزنند.

   

   

   

  این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه شعار « حماسه اقتصادی» در امتداد شعار سال گذشته است، تصریح کرد: سال گذشته آن طور که انتظار می رفت، مسوولان نتوانستند شعار « تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» را به خوبی تحقق بخشند.

   

   

   

  وی افزود: مقام معظم رهبری با انتخاب شعار« حماسه اقتصادی» قصد دارند به مسوولان این جهت را بدهند که علاوه بر اینکه باید در جهت رقم زدن یک « حماسه سیاسی» برنامه ریزی کنند، باید در جهت رفع نیازها و مشکلات اقتصادی مردم نیز برنامه هایی داشته باشند.

   

   

   

  راه چمنی در پایان با بیان اینکه" مردم نیز مثل مسوولان باید برای تحقق شعال سال برنامه ریزی بکنند" ، ادامه داد: در سال جدید باید به گونه ای برنامه ریزی شود که علاوه بر کاهش تاثیرات تحریم ها، در جهت مقابله با تحریم های احتمالی تلاش کنیم و بتوانیم اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری را تحقق بخشیم.

  اقتصاد مقاومتی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری تولید ملی حماسه اقتصادی حماسه سیاسی حمایت از کار و سرمایه ایرانی سیاسی و حماسه اقتصادی مشکلات اقتصادی مقام معظم رهبری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها