• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33052

  یک منبع خبری نزدیک به دولت سوریه در مصاحبه با راشاتودی، شایعه «مضحک» منتشر شده در سایتی اسرائیلی مبنی بر کشته شدن رئیس‌جمهور سوریه را تکذیب کرد.

  به گزارش پارس، فارس به نقل از راشاتودی نوشت، برخی سایت های خبری روز یکشنبه به شایعه کشته شدن بشار اسد، رئیس جمهور سوریه دامن زدند حال آنکه یک منبع خبری نزدیک به دولت سوریه این شایعه را کاملا نادرست دانسته است.

  بر اساس شایعه مزبور، اسد روز شنبه هدف گلوله قرار گرفته و روز یکشنبه جان سپرده است. سازندگان این شایعه، مسوول قتل بشار اسد را محافظ ایرانی وی معرفی کرده بودند!

  هفته نامه فرانسوی لوپوئن نیز گزارش داده است که حتی شبه نظامیان موسوم به ارتش آزاد سوریه نیز این شایعه را تکذیب کرده اند. این در حالی بود که برخی منابع اسرائیلی و لبنانی، در حال دامن زدن به شایعه مرگ اسد بودند.

  منبعی نزدیک به دولت سوریه در گفتگو با راشاتودی گفته است: « این شایعه صحیح نیست. قطعا صحیح نیست. اولین جایی که این خبر را منتشر کرد یک وب سایت اسرائیلی بود و این برای تمام شبکه های خبری، روزنامه ها و وب سایت هایی که این خبر را بدون منبع کپی کرده اند، شرم آور است… این مضحک است. در ضمن، اسد اصلا محافظ ایرانی ندارد. »

  شبکه های اجتماعی فیس بوک و توئیتر به خاطر انعکاس گسترده این شایعه، در این گزارش مورد سرزنش قرار گرفته اند.

  اسد رئیس جمهور بشار اسد توئیتر دولت سوریه رئیس جمهور سوریه شبکه های اجتماعی فیس بوک قتل مرگ مصاحبه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها