• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32905

  مهم ترین دغدغه مخاطبان مخالف در این دو شبکه بحث انتخابات بود؛ به نظر نگارنده آنچه که در انتخابات ۸۸ روی داد برای بسیاری از مخاطبان هنوز پررنگ است ولی رنگی که از آن صحبت می شود" سبز" نیست! بلکه اقدامات کسانی است که شاید در آینده نیز به آراء مردمی قائل نبوده و درصدد بهره برداری سیاسی دست به هر کاری زنند.

  به گزارش پارس، شبکه انگلیسی" بی بی سی فارسی" و" من وتو" با پوشش بیانات رهبر معظم انقلاب در مشهد مقدس البته به قلم خود نتوانستند آنچنان که باید و شاید تاثیر منفی گذارند و نظر مخاطبان خود را نسبت به ایشان تغییر دهند! علی رغم طرز نگارش خاص شبکه بی بی سی فارسی آنچه که از بخش نظرات مخاطبان [در بخش نوبت شما] بر می آید نگاه مثبت مخاطبان به سخنان ایشان است.

  یکی از مخاطبان بی بی سی فارسی در این خصوص می نویسد: « واقعا برای بعضی از دوستان متاسفم چون بدون هیچ اطلاع و آگاهی کامنت های خنده داری میزارن. من به شخصه از جان فدایی های آقا هستم. از زمان انقلاب تا به امروز حرف پشت آخوند و دین اسلام بوده و بعد از این هم هست اما باید بدونید که ۷۰ % مردم ایران در جهت فرمایشات آقا هستن و ۲۰ % به قولی نه چپی هستن و نه راستی و اون ۱۰ % هم مخالف که این ۱۰% هیچ غلطی نمیتونن بکنن. شما یه نگاه به ۲۲ بهمن ۹۱ بکنید ببینید چه موج عظیمی از مردم به فرمایش آقا آمدند به خیابان ها. همین نمونه ای کوچک از وفاداری مردم به آقا وجمهوری اسلامی ایران. پس بیخود خودتون رو اذیت نکنید. »

  همچنان که گفته شد نگارش خاص بی بی سی فارسی و شبکه من وتو نتوانست نظر مخاطبان را نسبت به ایشان تغییر دهد و حتی آنهایی که گویا با انقلاب و نظام ج. ا. ا مشکلی دارند نیز نظرشان تا حدودی موافق بود؛ در این خصوص بسیاری از مخاطبان وجه ناسیونالیستی بودن ایشان را ستایش کرده و پاسخ ایشان به تهدیدات نظامی آمریکا و اسرائیل را در خور شان ملت ایران بیان کردند.

  مهم ترین دغدغه مخاطبان مخالف در این دو شبکه بحث انتخابات بود؛ به نظر نگارنده آنچه که در انتخابات ۸۸ روی داد برای بسیاری از مخاطبان هنوز پررنگ است ولی رنگی که از آن صحبت می شود" سبز" نیست! بلکه اقدامات کسانی است که شاید در آینده نیز به آراء مردمی قائل نبوده و درصدد بهره برداری سیاسی دست به هر کاری زنند.

  ۷۴ درصد رای موافق و تنها ۲۶ درصد رای مخالف در خصوص بیانات رهبر معظم انقلاب در مشهد مقدس گویای همه چیز است؛ اگرچه ممکن است در پاره ای از موارد اختلاف نظر سیاسی بوجود آید اما ملت ایران آنجا که سخن از معظم له باشد تمام قد خواهند ایستاد و پاسخ دندان شکنی به ضدانقلاب خواهند داد. در بی بی سی فارسی نیز بسیاری از مخالفان ایشان (رهبر انقلاب) از آنجا که نتوانستند خطایی به ایشان نسبت دهند زبان به انتقاد از وضع و اوضاع ممکلت گشودند و مشکلات مدیریتی در کشور را به ایشان نسبت دادند! حال آنکه رئیس جمهور منتخب نتیجه آراء مردمی است و رهبر انقلاب همچنان که فرمودند تنها یک رای دارند و حامی کسی هستند که ملت او را برگزیده است! ناگفته نماند که رهبر معظم انقلاب سوء مدیریت و آثار تحریم های اقتصادی غرب را سبب بروز برخی از مشکلات اقتصادی دانسته و از مسئولان خواستند نسبت به اوضاع معیشتی مردم توجه بیشتری نشان دهند و همواره درصدد راه حلی برای مشکلات بوجود آمده باشند.

  گفتنی است" بی بی سی فارسی" و شبکه انگلیسی" من وتو" از سخنان مقام معظم رهبری تنها" وجه نظامی" آنرا مورد استفاده قرار داند و سعی نمودند با تمرکز بر تهدید نظامی ایشان نوعی حس جنگجویی را به مخاطب القا کنند؛ این در حالی است که تاکنون اسرائیل و آمریکا در عین ناتوانی چندین و چندبار ایران را تهدید به حمله نظامی کرده اند! / تمام

  منبع: بولتن نیوز

  اسلامی ایران انتخابات انقلاب و نظام ایران بی بی سی تحریم های اقتصادی رهبر معظم انقلاب مشکلات مقام معظم رهبری ملت ایران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها