• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32799

  رسانه های کره شمالی امروز (شنبه) اعلام کردند، رهبر این کشور از یگان نظامی ویژه بازدید کرده و به آن‌ها دستور داده زمانی که جنگ آغاز می‌شود با سرعت نور حمله کنند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، این بازدید درست زمانی صورت گرفت که تنش ها در شبه جزیره کره افزایش یافته و کره شمالی بارها تهدید کرده که پاسخ مسلحانه ای به مانور نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی و تحریم های سازمان ملل که پس از آزمایش اتمی ماه اخیرش اعمال شده، می دهد.

  به گزارش خبرگزاری مرکزی کره، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در جریان بازدید روز جمعه اش از یگان ۱۹۷۳ تاکید کرد که ماموریت آن ها شکست دادن پایگاه های دشمن است.

  کیم جونگ اون گفت: هر زمان که جنگ آغاز شود این یگان نظامی ویژه باید با سرعت نور به قلب دشمن حمله کرده و تاسیسات نظامی مورد نظر دشمن را نابود کند.

  رهبر کره شمالی بر لزوم آموزش نیروها تحت شرایط شبیه به جنگ واقعی تاکید کرد و گفت: با این روش این یگان قادر خواهد بود تا در مناطق تحت کنترل دشمن نیز عملیات خود را انجام دهند.

  کره جنوبی و آمریکا در ماه جاری میلادی مانور نظامی سالیانه ای را ترتیب داده و موجب شدند تا پیونگ یانگ آتش بس جنگ کره را لغو کند.

  جنگ سازمان ملل شبه جزیره کره فرانسه قلب کره جنوبی کره شمالی حمله دشمن سرعت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها