• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32765

  معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از دو اهرم تروریسم و فتنه سعی در تخریب منطقه دارند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، به نقل از سایت اینترنتی شبکه المنار نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان عنوان داشت: امروزه منطقه خاورمیانه در شرایط ناگواری به سر می برد و تمام کشورها در این منطقه در معرض آشوب و بحران های داخلی قرار دارند.

  وی در ادامه افزود: حتی کشورهایی که از این تنش ها حمایت می کنند نباید خود را به دور از پیامدهای این بحران ها که از کشوری به کشور دیگر منتقل می شود ببینند.

  نعیم قاسم تاکید کرد: ما امروزه در منطقه با طرح آمریکایی اسرائیلی مواجه ایم که از طریق دو سازوکار موثر اجرا می شود اول تخریب و نابودی از طریق ایجاد فتنه و دوم از طریق اقدامات تروریستی. این بدان معناست که ما با فتنه و تروریست در منطقه روبرو هستیم.

  وی در ادامه افزود: اخیرا شاهد ترور شیخ رمضان البوطی در سوریه بودیم. این نشان می دهد که عوامل این اقدام تروریستی نمی توانند صدای اسلام را بشنوند و نمی خواهند مذاکره کنند. آنها نشان دادند که می خواهند چه نمونه هایی در سوریه اجرا شود.

  نعیم قاسم همچنین تاکید کرد: دامنه این اقدامات تروریستی دیر یا زود دامن گیر کسانی می شود که از آن حمایت کردند چرا که عوامل این اقدامات به هیچ اصولی پایبند نیستند.

  وی در ادامه افزود: مقاومت لبنان کاملا به پیروزی خود اعتماد دارد و آمادگی کامل دارد تا در برابر هر گونه چالش و تهدیدی بایستد.

  آمریکا و رژیم صهیونیستی تروریسم حزب الله خاورمیانه سوریه فتنه لبنان معاون منطقه سعی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها