یک فعال دانشجویی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 32545

  دبیر انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر مهم‌ترین ویژگی سال ۹۱ را حرکت مسوولان به سمت وحدت دانست.

  به گزارش پارس حسین هوشمند در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، خاطرنشان کرد: سال ۹۱ اتفاقات خوشایند و ناخوشایند زیادی افتاد که خوشایندترین این اتفاقات، مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ بود که نه تنها در حوزه سیاست های خارجی موثر بوده بلکه در اقتصاد و سیاست های داخلی نیز تاثیرگذار بوده است.

  این فعال دانشجویی با اشاره به این که ناخوشایندترین اتفاق سال در حوزه سیاست داخلی افتاده است، افزود: اتفاقاتی که در جلسه استیضاح وزیر کار در مجلس افتاد یکی از ناخوشایندترین اتفاق های سال۹۱ بود.

  هوشمند حرکت مسوولان به سمت وحدت را مهم ترین ویژگی سال دانست و گفت: امسال اتفاقاتی افتاد که موجب شد مقداری از بداخلاقی های سیاسی کنار گذاشته شود. البته این اتفاقات در سال های گذشته هم افتاده بود ولی امسال با صحبت هایی که مقام معظم رهبری داشتند و دعوت هایی از سوی ایشان صورت گرفت، آرامش سیاسی در کشور حکم فرما شد.

  این فعال دانشجویی تاکید کرد: با توجه به این که سال ۹۲ سال مهمی است و انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم، مسوولان باید همه فرامینی را که مقام معظم رهبری می فرمایند، جدی بگیرند و عمل کنند.

  وی با بیان ای نکه آرامش قبل و بعد از انتخابات بسیار مهم است گفت: مردم و مسوولان باید هوشیار باشند و بهانه ای برای سوءاستفاده دست دشمن ندهند.

  هوشمند در پایان تصریح کرد: در سال ۹۲ سیاستمداران و مسوولان باید تلاش کنند تا در جهت تحقق شعار سال جدید که توسط مقام معظم رهبری اعلام خواهد شد، تلاش کنند.

  استیضاح اقتصاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری ایران دانشجویان ایران گروه ۱ ۵ مقام معظم رهبری سال اتفاق

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها