نوباوه: ‌

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 32538

  یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان این که هنوز فرد قوی در عرصه رقابت انتخاباتی ورود پیدا نکرده است گفت: برخی از کاندیداها برای تبلیغات برای آینده کاریشان و کسب شهرت وارد عرصه رقابت شده‌اند و آن‌ها می‌دانند که هیچ جایگاهی برای تکیه بر صندلی ریاست جمهوری ندارند.

  به گزارش پارس بیژن نوباوه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: افرادی که تا کنون به عنوان کاندیدا در عرصه رقابت ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده اند نظرشان محترم است و می توانند فضای انتخابات را گرم کنند اما بنده اساسا تا کنون ظهور و بروز جدی را در این عرصه نمی بینم.

  او توضیح داد: ایام عید فرصتی است برای ارتباط بیشتر افراد با مردم که شاید کاندیداهایی که تا کنون خود را معرفی کرده اند می خواهند از این فضا به نفع خود استفاده کنند با این وجود من هنوز فرد قوی را ندیده ام که بتواند فکر جمعی را به سمت خود متمرکز کند. فکر می کنم هنوز فضای واقعی ریاست جمهوری شکل نگرفته است.

  این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: برخی از کاندیداهایی که خود ر ا برای رقابت ریاست جمهوری معرفی کرده اند افرادی هستند که حتی جایگاهی در انتخابات مجلس نداشته اند بنابراین طبیعی است که این افراد در انتخابات ریاست جمهوری نیز حرفی برای گفتن نداشته باشند.

  نوباوه افزود: در شرایطی که قرار است مردم به یک فرد جامع برای کسب پست ریاست جمهوری رای دهند طبیعتا افراد نیم بند در این عرصه جایگاه و توفیقی نخواهند داشت.

  وی یادآور شد: این رویه در بسیاری از کشورها وجود دارد که افراد برای کسب شهرت خود را به عنوان کاندیدا مطرح می کنند بر این اساس حرکت زودهنگام کنونی برخی ها برای طرح نام خود به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری را تنها می توان به عنوان گام های تبلیغاتی خاص تعبیر کرد.

  نماینده مردم تهران در مجلس توضیح داد: شاید این افراد می خواهند با پیدا کردن شهرت در آینده وارد مجلس شوند و یا این که با کنار کشیدن به نفع کاندیدای خاصی به دنبال پست وزیر و یا معاونی هستند. در واقع آن ها می خواهند جایگاهی در آینده برای خود به دست آورند.

  نوباوه هم چنین پیش بینی کرد که طبق فضای موجود اصولگرایان حداکثر با سه کاندیدا وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شوند.

  او در ادامه با تاکید بر این که مردم با نگاهی منطقی فرد مورد نظر برای تصدی پست ریاست جمهوری ر ا انتخاب می کنند، گفت: تجربه انتخابات مجلس نهم نشان داد که با وجود چند فهرست در بین اصولگرایان، مردم با نگاهی منطقی کاندیدای مورد نظرشان را انتخاب کردند. طبیعتا این رویه در مورد انتخابات ریاست جمهوری نیز تکرار خواهد شد.

  اصولگرایان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری ایام عید تبلیغات دانشجویان ایران رقابت رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری مجلس نهم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها