• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32509

  جیگر شخصیت محبوب مجموعه کلاه قرمزی در واکنش به ادعاهای گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران خطاب به احمد شهید گفت: شما پیگیر امورات منافقین و ضدانقلاب باشید.

  به گزارش پارس به نقل از خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران، سال گذشته بود که شبکه سلطنتی انگلیس از ممنوع التصویرشدن" جیگر" ، شخصیت محبوب مجموعه کلاه قرمزی خبر داد.

  بلافاصله پس از انتشار این خبر دربار سلطنتی هم با اعطای نشان سِر به این خَر معروف از وی تقدیر و تشکر کرد؛ اما با آغاز مجموعه کلاه قرمزی در سال ۱۳۹۲ بازگشت سر جیگر به تلویزیون، به شائبه ها در خصوص ممنوع التصویر بودنش خاتمه داد.

  از همین رو کارکنان شبکه بی بی سی و در راس آنها احمد شهید گزارشگر حقوق بشر در ایران مدعی شدند که رفع ممنوع التصویر بودن جیگر کار آنها بوده است.

  اما جیگر در بیانیه ای که در فضای مجازی منتشر شده است ضمن رد تمامی ادعاها گفته است که رفع محدودیت وی هیچ ربطی به بی بی سی و احمد شهید ندارد و وی با تلاش خود توانسته است از ممنوع التصویر بودن خود رفع محدودیت کند.

  جیگر در بخش دیگری از بیانیه خطاب به احمد شهید آورده است؛ شما بهتر است پیگیر حقوق اعضای گروهک تروریستی منافقین و وابستگان به ضدانقلاب باشید.

  بنده به عنوان شخصی که از دربار سلطنتی نشان سِر را دریافت کردم نیازی به حمایت های شما ندارم.

  احمد شهید انگلیس ایران بی بی سی تلویزیون حقوق حقوق بشر فضای مجازی جیگر قبول

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها