• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32506

  رسانه‌های عربی با درج فرمایشات مقام معظم رهبری به نقل از ایشان نوشتند: «اگرچه سران رژیم صهیونیستی تهدید به حمله نظامی به ایران می‌کنند، اما به خوبی می‌دانند، اگر مرتکب چنین حماقتی شوند، ایران، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کند» .

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس، بسیاری از رسانه ها و پایگاه های خبری عربی مانند عربی پرس، النشره، العهد، روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) ، شبکه خبری المنار، الیوم السابع، و… اقدام با درج فرمایشات امروز پنج شنبه مقام معظم رهبری کردند که در مشهد مقدس ایراد شده بود.

  این رسانه ها به نقل از فرمایشات مقام معظم رهبری نوشتند که ارتکاب هرگونه حماقت از سوی سیاستمداران صهیونیستی در حمله نظامی به ایران نابودی تل آویو و حیفا را به همراه خواهد داشت.

  همچنین این رسانه گوشه دیگری از فرمایشات مقام معظم را نقل کردند که در آن ایشان تاکید کرده بودند که با وجود محاصره و تحریم اقتصادی اعمال شده، ایران طی سال گذشته موفقیت های بسیاری در حوزه های مختلف زیر ساختی و انرژی احراز کند.

  این رسانه های عربی همچنین به این بخش از فرمایشات مقام معظم رهبری نیز اشاره کردند که ایران خواهان به رسمیت شناختن حق خویش در دستیابی به انرژی هسته ای و غنی سازی ۲۰ درصد اورانیوم است و اینکه جامعه بین المللی نیز این امر را به رسمیت بشناسد.

  اورانیوم ایران تحریم اقتصادی تل آویو و حیفا جامعه بین المللی خاک رژیم صهیونیستی رسانه مشهد مقدس مقام معظم رهبری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها