• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32469

  رویترز به نقل از مقام معظم رهبری چنین نوشت: «مقامات رژیم صهیونیستی تهدید به حمله نظامی می‌کنند اما خود می‌دانند که اگر کوچکترین اشتباهی بکنند، جمهوری اسلامی تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کند. »

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس، رویترز در بازتاب فوری سخنان رهبر انقلاب اسلامی ایران در مشهد مقدس، چنین نوشت: « قدرتمندترین مقام ایران تصریح کرد که جمهوری اسلامی در صورت حمله اسرائیل علیه خود، شهرهای تل آویو و حیفا را نابود خواهد کرد. »

  این خبرگزاری به نقل از مقام معظم رهبری چنین نوشت: « مقامات رژیم صهیونیستی تهدید به حمله نظامی می کنند اما خود می دانند که اگر کوچکترین اشتباهی بکنند، جمهوری اسلامی تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کند. »

  رویترز ادامه داد: اسرائیل ایران را به حمله نظامی تهدید کرده است مگر آنکه این کشور فعالیت های هسته ای خود را که غرب نسبت به آنها ظنین است، متوقف کند.

  شایان ذکر است که رویترز و دیگر خبرگزاری ها در حال تکمیل گزارش خود از سخنان رهبری انقلاب اسلامی هستند. در طول سخنرانی معظم له، شبکه های اجتماعی شاهد اخبار فوری رسانه های غربی و منطقه ای از بیانات ایشان بودند.

  انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران تل آویو و حیفا جمهوری اسلامی خاک رژیم صهیونیستی رسانه های غربی شبکه های اجتماعی مشهد مقدس مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها