• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32466

  رییس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: مردم باید با حضور فعال خود در انتخابات شعار «حماسه‌ی سیاسی» ‌ را تحقق ببخشند.

  به گزارش پارس حجت الاسلام والمسلمین ابوالحسن نواب در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به نامگذاری امسال تحت عنوان « حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری از قبل و بعد از انقلاب همواره به دنبال حضور و نشاط جوانان و مردم در عرصه سیاسی کشور بوده اند.

  وی افزود: مقام معظم رهبری بر خلاف خواست دیگران همواره خواستار حضور فعال، پررنگ و با نشاط مرد در صحنه هستند. در نظر ایشان حضور پررنگ مردم و نشاط سیاسی که امسال به « حماسه سیاسی» آن را تعبیر کرده اند، بر همه امور برتری دارد.

  وی با اشاره به این که « در سال جاری دو انتخابات در پیش داریم» گفت: مقام معظم رهبری تلاش می کنند که مردم حضوری پررنگ و فعال در صحنه سیاسی کشور داشته باشند و این حضور خود را به یک حماسه سیاسی تبدیل کنند. ایشان حضور پرنشاط مردم در صحنه سیاسی کشور را باعث بیمه شدن کشور می دانند و معتقدند که این حضور، همه مشکلات را حل می کند.

  این فعال سیاسی با تاکید بر این که « بخش دوم شعار سال یعنی « حماسه اقتصادی» در امتداد شعار سال گذشته – تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی – است» اظهار کرد: « حماسه اقتصادی» یعنی ایرانی آن قدر کار کند که کار خود را به حماسه تبدیل کند و این حماسه نیز باید خودکفایی کشور را به دنبال داشته باشد.

  وی با بیان این که « علت محقق نشدن شعارهای سال های گذشته تحریم ها و یکسری کوتاهی های داخلی بوده است» گفت: شاید دلیل محقق شدن شعار سال های گذشته، نبود اراده کافی بود.

  وی با تاکید بر این که « حضور پررونق مردم در انتخابات شعار « حماسه سیاسی» را محقق خواهد کرد» افزود: فعال کردن اقتصاد و افزایش صادرات غیرنفتی و همچنین تبدیل تهدید های اقتصادی به فرصت از راهکارهایی است که موجب تحقق شعار « حماسه اقتصادی» می شود.

  انتخابات انقلاب تولید ملی حماسه اقتصادی حماسه سیاسی حمایت از کار و سرمایه ایرانی دانشجویان ایران سیاسی و اقتصادی سیاسی و حماسه اقتصادی مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها