• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32447

  روسای جمهوری اسلامی ایران و پاکستان بر لزوم گسترش روابط و همکاری‌های فیمابین به ویژه در زمینه انرژی، اقتصادی و بازرگانی تاکید کردند.

  به گزارش پارس به نقا از  گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) دکتر محمود احمدی نژاد بعد ازظهر امروز (پنجشنبه) در حاشیه چهارمین جشن جهانی نوروز در ترکمنستان در دیدار همتای پاکستانی خود ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز به وی بر عزم ایران برای گسترش روابط و ارتقاء سطح همکاری ها با پاکستان تاکید کرد.

  وی با بیان این که « دو ملت ایران و پاکستان از اشتراکات تاریخی و فرهنگی فراوانی دارند» گفت: دو کشور ظرفیت های زیادی برای افزایش سطح همکاری های خود در بخش هایی از جمله انرژی و مبادلات تجاری برخوردار هستند که با استفاده از آن می توانند بسیاری از نیازهای خود را تامین کنند.

  آصف علی زرداری، رییس جمهوری اسلامی پاکستان نیز در این دیدار ضمن تاکید بر عزم کشورش برای اجرای هر چه سریع تر پروژه های مشترک بین دو کشور به ویژه در عرصه انرژی گفت: هیچ عاملی نمی تواند در مقابل اراده موجود برای افزایش روزافزون مناسبات و همکاری های دو کشور مانع ایجاد کند و فرا رسیدن نوروز را نیز به دولت و ملت ایران تبریک گفت.

  آصف علی زرداری انرژی ایران ایران و پاکستان پاکستان جمهوری اسلامی دانشجویان ایران محمود احمدی نژاد ملت ایران نوروز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها