• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32435

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس نامگذاری سال ۱۳۹۲ به نام سال «حماسه سیاسی» و «حماسه اقتصادی» از سوی رهبر معظم انقلاب را نویدبخش به ثمر نشستن مجاهدت‌هاى این مردم صبور و انقلابى در تنگناها و مضایق اقتصادى دانست.

  به گزارش پارس حجت الاسلام سید مرتضی حسینی در گفت وگو با خبرنگار فارس در قزوین نامگذاری سال ۱۳۹۲ به نام سال « حماسه سیاسی» و « حماسه اقتصادی» از سوی رهبر فرزانه انقلاب را نویدبخش به ثمر نشستن مجاهدت هاى این مردم صبور و انقلابى در تنگناها و مضایق اقتصادى دانست و گفت: حلاوت و شیرینی این ثمرات زمانی گواراتر و دلنشین تر خواهد شد که این مردم با جهادی دیگر حماسه ای دیگر و این بار در عرصه سیاسی خلق کنند.

  حسینی با بیان اینکه همواره در خلق حماسه ها انسان هایی با شهامت و دلاور حضور دارند و استقلال کشورشان یا بیرون راندن و شکست دشمن نتیجه تلاش و حمیت آنهاست، از ابا عبدالله حسین (ع) به عنوان خالق بزرگترین حماسه تاریخی و مذهبی یعنی حماسه عاشورا یاد کرد که سیره و روش او همواره چراغ راه مسلمانان جهان به ویژه مردم ایران است و خواهد بود.

  عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب به درستی در مقابل کسانی که با آب و تاب این تحریم ها را بسیار بزرگتر از آنچه بود جلوه می دادند و شرایط کشور را منطبق بر « شعب ابی طالب» می دانستند، این فرض را باطل اعلام کرد و با تیزهوشی و درایت شرایط کشور را با « بدر» و « خیبر» قابل انطباق دانستند و ما امروز نتیجه این پیش بینی و درایت را می بینیم.

  حسینی با اشاره به نتایج به دست آمده در گفت و گوهای اثربخش هیئت مذاکره کننده ایرانی با گروه ۱+۵ خاطرنشان کرد: آزمون های سختى با طراحى همه دشمنان قسم خورده ایران به سرکردگى استکبار جهانى در پیش روی ملت غیرتمند و انقلابى ایران قرار گرفت و گذر از آن با استقامت و صبورى و تحمل مشکلات زندگى در شرایط تحریم، موجبات ورزیدگى ملت ایران را در مقابل استکبار جهانى فراهم کرد که بارقه ها و چشم اندازهاى امیدبخش آن را مردم در این روزها هم مى بینند و هم از زبان تحلیلگران مختلف مى شنوند که این جزء با لطف خداوند و همت و تلاش مستمر مردم و حرکتشان در مسیرى که ولى امر مسلمین ترسیم کرده است، به دست نمى آمد.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک، با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات بزرگ شوراها و ریاست جمهورى گفت: حضور مقتدرانه مردم در هر یک از این دو انتخابات، به ویژه در انتخابات ریاست جمهورى و سپردن پرچم مقدرات اجرایی کشور به دست کسی که از آزمون هاى مختلف سرافراز بیرون آمده، مى تواند به آفرینش حماسه اى که رهبر فرزانه انقلاب نوید آن را داده اند، کمک کند.

  عضو فراکسیون روحانیون مجلس، در پایان یادآور شد: این بار جهاد سیاسی پیش روی مردم ایران قرار دارد، ملت ایران، این بار سربازان عرصه ای دیگر خواهند شد و بدون تردید امسال سال به ثمر نشستن و میوه دهى مجاهدت هاى این ملت فکور و انقلابی و ولایتمدار خواهد بود و به زودى پهنه های دیگرى در این جنگ نابرابر فتح خواهد شد.

  استقلال اصولگرایان ایران جهان حماسه اقتصادی حماسه سیاسی رهبر معظم انقلاب سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گروه ۱ ۵ مشکلات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها