• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32409

  رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار با" باراک اوباما" در تلاش برای منحرف کردن افکارعمومی از زرادخانه مخوف سلاحهای هسته ای این رژیم، بار دیگر مدعی خطرناک بودن دستیابی ایران به فناوری هسته ای صلح آمیز شد.

  به گزارش پارس به نقل از  مهر به نقل از اشپیگل، برنامه هسته ای ایران محور اصلی گفتگوهای" باراک اوباما" با مقامات رژیم صهیونیستی بود. در نخستین سفر رئیس جمهوری آمریکا به سرزمین های اشغالی، " شیمون پرز" رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد دستیابی ایران به فناوری هسته ای" خطری بزرگ" برای منطقه است. وی این سخنان را در دیدار با اوباما در تل آویو ایراد کرد. پرز ضمن دادن هشدار در مورد پیامدهای ادامه برنامه هسته ای صلح آمیز ایران خواستار توقف آن شد.

  پرز همچنین مدعی شد رژیم صهیونیستی همچنان پایبند به شعار دو دولت برای دو ملت است و از آغاز مذاکرات متوقف شده سازش خاورمیانه استقبال می کند. این ادعا در حالی مطرح می شود که ادامه شهرک سازی صهیونیستها در مناطق فلسطینی سبب توقف این مذاکرات شده است.

  اوباما نیز در این دیدار با تاکید بر ادامه روابط دوستانه واشنگتن-تل آویو تاکید کرد رژیم صهیونیستی نمی تواند همپیمانی بهتر از آمریکا بیابد. رئیس جمهوری آمریکا با بیان اینکه دوستی این کشور با رژیم صهیونیستی ابدی است، سرسپردگی خود به این رژیم را به نمایش گذاشت.

  اوباما ایران باراک اوباما برنامه هسته ای خاورمیانه رژیم صهیونیستی سرزمین های اشغالی شیمون پرز فناوری هسته ای

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها