• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32366

  نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری همیشه با یک تدبیر و اندیشه راهگشا همراه بوده و انتخاب سال ۹۲با نام حماسه سیاسی و اقتصادی توسط ایشان دارای پیام های تاثیرگذار بسیاراست.

  به گزارش پارس غلامرضا تاجگردون در گفتگو با خبرنگار مهرافزود: در سال ۹۲ کشور با دو موضوع مهم انتخابات ریاست جمهوری و بحث اقتصادی روبرو است که هردو موضوع از اهمیت بسیار بالایی در روند تحولات اجتماعی و بین المللی کشور برخوردار هستند.

  وی تصریح کرد: حضور پرشور و با نشاط مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲برگرفته از یک ذات انقلابی مردم ایران است و قطعا هرچقدر این انتخابات پرشور تر باشد نشان دهنده آن است که چقدر مردم حامی نظام و انقلاب اسلامی هستند.

  نماینده گچساران و باشت در مجلس بیان داشت: شور و نشاط مردمی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲موجب استحکام نظام اسلامی می شود.

  تاجگردون همچنین با اشاره مسائل اقتصادی حاکم بر کشور و تنگناهایی که مردم با آن روبرو هستند، افزود: همان اندازه که مسئولان انتظار دارند مردم در صحنه های سیاسی پرشور حضور داشته باشند مسئولین نیز باید تلاش کنند تاتنگناهای اقتصادی مردم را برطرف سازند.

  نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مردم در مجلس در تلاش بوده و خواهند بود تا شعار حماسه اقتصادی را که ادامه دهنده روند سال تولید ملی وحمایت از کار و سرمایه ایرانی است، با موفقیت به ثمر برسانند.

  پرداخت اضافه حقوق۹۲ کارمندان دولت از ابتدای سال ۹۲

  تاجگردون اظهارداشت: تاکید مجلس به دولت براین است که اضافه حقوق کارمندان در سال ۹۲ از ابتدای سال ۹۲ پرداخت شود.

  نماینده گچساران و باشت در مجلس افزود: با توجه به اینکه یک چهارم بودجه مصوب دولت در سال ۹۱ در حال حاضر در اختیار دولت قرارداده شده است و مجلس انتظار دارد ۲۰ درصد مصوب افزایش حقوق کارمندان دولت را از ابتدای سال اعمال کند.

  تاجگردون تاکید کرد: دولت توان پرداخت بیشتر از ۲۰ درصد را نیز با توجه به بودجه در اختیار قرارداده شده دارد ولی در حال حاضر همان ۲۰ درصد مصوب از ابتدای سال ۹۲ قابل پرداخت به کارمندان دولت است.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انقلاب اسلامی حقوق سیاسی و اقتصادی کار و سرمایه ایرانی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای مجلس شورای اسلامی مسائل اقتصادی مقام معظم رهبری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها