• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32347

  رئیس جمهور سوریه در دیدار با خانواده شهدا در یک مرکز آموزشی گفت که جنگ کنونی در سوریه جنگ اراده و پایداری است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس به نقل از شبکه خبری المنار، « بشار اسد» رئیس جمهور سوریه روز چهارشنبه از مرکز آموزشی در مرکز دمشق دیدار کرد.

  وزارت آموزش عالی سوریه مراسمی را به مناسبت بزرگداشت شهدای این مرکز که به دست تروریست ها کشته شده بودند برگزار کرده بود که در این مراسم خانواده این شهدا نیز حضور داشتند.

  بشار اسد که به طور سرزده در این مراسم حاضر شده بود، گفت: امروز همه سوریه جریحه دار است و هیچ کسی نیست مگر آنکه یکی از نزدیکانش همانند پدر یا برادر یا مادر را از دست داده باشد اما تمامی اینها معادل از دست دادن فرزند نمی شود. تمامی این رویدادها اجازه نمی دهد که ضعیف بشویم و جنگ کنونی جنگ اراده و پایداری است و هر آنچه که قدرتمند باشیم قادر به حمایت از دیگران و فرزندان ملت خواهیم بود.

  بشار اسد در این مراسم به صحبت خانواده شهیدان و دردهای ناشی از فقدان فرزندانشان گوش فرا داد و به وزارت آموزش عالی دستور داد تا اقداماتی را اتخاذ کند تا درد این خانواده ها کاهش یابد.

  بشار اسد همچنین با خانواده معلم های شهید شده توسط گروه های تروریستی دیدار کرد و گفت شهادت این معلمان نشان می دهد که جنگ سوری ها در درجه نخست با جهل و نادانی است چون این افراد زمانی که در حال نشر علم و فرهنگ بودند شهید شدند.

  اسد تاکید کرد سوری ها از قدرت و عدم تسلیم شدن خانواده شهدا کمک می گیرند و سوریه به پایداری فرزندان خود پایدار است.

  آموزش عالی بشار اسد پدر جنگ خانواده رئیس جمهور سوریه سوریه گروه های تروریستی معلم شهدا

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها