• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322687

  امام جمعه قرچک با تاکید بر اینکه وزیر کشور در مقابل حوادث اخیر به عنوان مدعی العموم باید ورود کند، گفت: رهبر معظم انقلاب بارها از بصیرت و ایستادگی مردم دیار ۱۵ خرداد تجلیل کردند.

  به گزارش پارس به نقل از  مهر، امام جمعه قرچک با تاکید بر اینکه وزیر کشور در مقابل حوادث اخیر به عنوان مدعی العموم باید ورود کند، گفت: رهبر معظم انقلاب بارها از بصیرت و ایستادگی مردم دیار ۱۵ خرداد تجلیل کردند.

   

  حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی ظهر یکشنبه در جمع مردم مومن و انقلابی قرچک در مسجد جامع این شهرستان قرچک با اشاره به حوادث رخ داده اخیر در منطقه اظهار داشت: ما مخالف نشست های سیاسی نبوده و رقابت انتخاباتی را امری طبیعی می دانیم اما حضور عناصر فتنه و عوامل فتنه را به هیچ عنوان قبول نداریم.

   

  امام جمعه قرچک افزود: این روزنامه ها و رسانه هایی که تعابیر سخیفی را بر علیه امت حزب الله ۱۵ خرداد به کار برده اند، چه اجازه ای برای توهین به مردم داشته اند.

   

  وی ادامه داد: امام راحل و رهبر معظم انقلاب بارها از بصیرت و ایستادگی مردم دیار ۱۵ خرداد تجلیل کردند اما برخی رسانه ها، توهین های فراموش نشدنی را به این مردم نسبت دادند.

   

  اسماعیلی اضافه کرد: حضور سران و عوامل فعال در فتنه ۸۸ به عنوان خط قرمز نظام اسلامی محسوب شده و ما هم اعتقاد داریم که باید این خطوط قرمز رعایت شود.

   

  امام جمعه قرچک تأکید کرد: رسانه ها اگر بخواهند به این موضوع دامن زده و به توهین های خود ادامه دهند، قطعا به محاکم قضایی برای احقاق حق مردم اعلام جرم خواهیم کرد.

   

  وی در خاتمه متذکر شد: وزیر کشور که به عنوان مدعی العموم دستور بررسی حادثه را داده، به عنوان مدعی العموم از حق مردم انقلابی دیار ۱۵ خرداد دفاع کند.
  حزب الله رسانه رقابت انتخاباتی رهبر معظم انقلاب وزیر کشور

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها