وکیل مهدی هاشمی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 322665

  محمود علیزاده طبابایی گفت: مهدی هاشمی درخواست مرخصی خود را داده و باتوجه به اینکه سه ماه از حضور وی در زندان می‌گذرد مرخصی حق قانونی وی می‌باشد.

  به گزارش پارس به نقل از راه دانا، محمود علیزاده طبابایی گفت: مهدی هاشمی درخواست مرخصی خود را داده و باتوجه به اینکه سه ماه از حضور وی در زندان می‌گذرد مرخصی حق قانونی وی می‌باشد.

  محمود علیزاده طباطبایی وکیل مهدی هاشمی گفت: مهدی هاشمی درخواست مرخصی خود را داده و باتوجه به اینکه سه ماه از حضور وی در زندان می‌گذرد مرخصی حق قانونی اوست.

  وی افزود: هنوز با درخواست مرخصی هاشمی موافقت نشده است و به همین دلیل اطلاع دقیقی از زمان مرخصی وی در دست نیست.

  وکیل مهدی هاشمی در خصوص وضعیت او در زندان اظهار داشت: وضعیت مهدی هاشمی هم مثل سایر زندانیان است، او در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و باتوجه به اینکه در بند هفت زندان اوین در کنار زندانیان عادی است و از شرایط مناسبی برخوردار نیست.

  علیزاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه "باتوجه به ماجرای سکه‌های طلا و تلفن همراه، چطور می‌گویید مهدی هاشمی مانند سایر زندانیان است؟" گفت: این‌ها بازی‌هایی بود که برخی راه انداختند و مهدی هاشمی سکه و تلفن همراه را با مجوز به داخل زندان برده بود و این موضوع در صورت‌جلسه هم بوده و هیچ منع قانونی نداشته است.

  بازی تلفن همراه زندان مهدی هاشمی مرخصی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها