• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322639

  فرمانده کل سپاه با بیان اینکه گروه های تروریستی تحت اشراف اطلاعاتی سپاه هستند، گفت: داعش خیلی وقت است که می خواهد در ایران ناامنی ایجاد کند، اما تاکنون نتوانسته است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، فرمانده کل سپاه با بیان اینکه گروه های تروریستی تحت اشراف اطلاعاتی سپاه هستند، گفت: داعش خیلی وقت است که می خواهد در ایران ناامنی ایجاد کند، اما تاکنون نتوانسته است.

  سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی که توسط بسیج سازندگی به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، با اشاره به برخی ناامنی های در منطقه به خصوص تهدیدات تروریست های تکفیری داعش اظهار داشت: داعش خیلی وقت است که می خواهد در ایران ناامنی ایجاد کند اما تا الان نتوانسته است.

  وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی دستگاه های امنیتی و همکاری مردمی تا الان تلاشهایشان خنثی شده است.

  فرمانده کل سپاه افزود: این گروه ها دارای شبکه های پشتیبانی مختلفی هستند که اخیرا با یکی از آنها برخورد شد و سایر گروه ها هم تحت اشراف کامل هستند و به موقع با آنها برخورد می‌شود.

  سرلشکر جعفری تصریح کرد: کشورهای اروپایی از جمله فرانسه فکر می‌کردند این تهدید (گروه های تروریستی) که درست‌ کرده‌اند فقط برای کشورهای منطقه است، درحالی که الان این تهدید به سمت خودشان برگشته و این کشورها اکنون به سمت مبارزه با داعش روی اوردند.

  ایران بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشورهای منطقه گروه های تروریستی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها