سردار دقیقی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تأکید کرد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 32261

  رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: فعالیت‌هایی که در وزارت دفاع صورت می‌گیرد، نقش بسیار فراوانی در ارتقای بنیه دفاعی کشور و اجرای استراتژی بازدارندگی دارد.

  به گزارش پارس، سردار" حسین دقیقی" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران درباره رونمایی از تجهیزات مختلف در وزارت دفاع و تأثیر آن در آمادگی نیروهای مسلح اظهار داشت: فعالیت هایی که در وزارت دفاع صورت می گیرد، نقش بسیار فراوانی در ارتقای بنیه دفاعی کشور و اجرای استراتژی بازدارندگی دارد.

  وی افزود: استراتژی جمهوری اسلامی براساس سیاست های بازدارندگی طراحی می شود و موفقیت های اخیر در حوزه دفاعی نیز در همین راستاست.

  رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح درباره اقدامات این سازمان گفت: سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح فعالیت های بسیار مؤثری را در برنامه دارد که به صورت معمول و سازمان یافته انجام می دهد.

  دقیقی تصریح کرد: ما پرداخت حقوق و درمان خانواده بزرگ نیروهای مسلح را برعهده داریم که یک جامعه حدود ۵ میلیون نفری است و حدود ۶ درصد از بیمه کشور را در بر دارد.

  وی اظهار داشت: طرح های متعددی مانند حمایت از معسرین، امور فرهنگی بازنشستگان، مسکن، طرح برون سپاری و طرح منزلت که مکانیزه کردن خدمات و نظام پرداخت حقوق و مصرف است را در دست اجرا داریم.

  جامعه جمهوری اسلامی حقوق خانواده درمان مسکن نیروهای مسلح وزارت دفاع کشور دفاعی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها